وزیر کشاورزی و وزیر غذا ، کیم هیون سو ، آژانس غذا ، در انتشار “کمپین هدیه سال نو” پیشگام خواهد شد …

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزیر کشاورزی ، غذا و امور روستایی کیم هیون سو بعد از ظهر 2.2 ، 10 روز قبل از سال نو قمری ، برای بررسی روند فروش محصولات کشاورزی و دامی ، از بازار مواد غذایی تازه در Sejong (شعبه Dodam) در Sejong بازدید کرد. محصولات کشاورزی محلی و هدایای غذاهای فرآوری شده را بخرید و متعلق به وزارت کشاورزی و غذا باشد. · سازمانهای وابسته * پیش قدم شدند و اعلام کردند که “یک کارزار خوب هدیه” را راه اندازی می کنند.

این کمپین برای کمک به صنعت کشاورزی که سال گذشته خسارات بی سابقه ای متحمل شد و به دلیل کرونا 19 باعث کاهش مصرف شد ، و تقسیم عشق گرم با همسایگان نیازمند در تعطیلات سال نو آغاز شد.

با شروع وزارت کشاورزی و غذا ، بیش از 20 سازمان وابسته و وابسته داوطلبانه برای محصولات کشاورزی و دامی کره هدایایی را جمع آوری و به اقشار آسیب پذیر تحویل می دهند.

وزارت کشاورزی و غذا در نظر دارد محصولات محلی محلی سجونگ مانند گلابی و توت فرنگی را از طریق جمع آوری داوطلبانه بودجه توسط بسیاری از کارمندان خریداری و آنها را به 16 مرکز اجتماعی در مناطق چونگچئونگ و جئولا بفرستد ، با سازمان های مرتبط درگیر باشد.

وزیر کیم هیون سو گفت: “ما امیدواریم که حرکت برای ارسال هدایای خوب ، آغاز شده توسط وزارت کشاورزی و غذا ، فراتر از بخش کشاورزی به بخش خصوصی گسترش یابد.” “برای خانواده ها و همسایگان که نمی توانند به کرونا بروند 19 ، و به طبقه آسیب پذیر که تعطیلات سختی را پشت سر می گذارند ، امیدوارم که قلب خود را از آب هدیه دهید. “او گفت ، برای قدرت بزرگ کشاورزان ما دعا می کند.

علاوه بر این ، وی توضیح داد: “فروش محصولات کشاورزی و دامی در شب سال نو به دلیل افزایش ارزش هدیه برای مواد غذایی کشاورزی و اثر ارسال هدایا بر اساس قانون منع درخواست ، 56 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت. اعلام شد كه اقداماتي را برای ارتقا the مصرف كشاورزی و دام از جمله “بیایید به كشاورزی در كره برویم ، یك نمایشگاه ویژه برای سال نو” در ارتباط با كوپن های مصرف آب ، فعالانه ترویج خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *