وقتی فیس بوک ممنوعیت اطلاعات Covid-19 را که از آزمایشگاه درز کرده بود ، لغو کرد ، چه گفت؟ | جهان

[ad_1]

در اوایل فوریه 2021 ، فیس بوک انتشارات مربوط به نظریه نشت کووید -19 را که بخشی از به روزرسانی سیاست “از بین بردن ادعاهای دروغین درباره واکسن های کووید -19 و کوید -19” است ، ممنوع کرد. این تصمیم پس از مشورت با سازمانهای بهداشتی برجسته ، از جمله WHO اتخاذ شد.

در آن زمان ، تمام پست های فیس بوک با محتوای Covid-19 “مصنوعی یا ساخته شده” حذف یا محدود می شوند. حسابهایی که به طور مکرر ادعاهای فوق را به اشتراک می گذارند ممکن است توسط فیس بوک برای همیشه ممنوع شوند.

وقتی فیس بوک ممنوعیت اطلاعات Covid-19 را که از آزمایشگاه درز کرده بود ، لغو کرد ، چه گفت؟  - 1. عکس
با این حال ، در تاریخ 26 مه ، فیس بوک گفت که این پلتفرم دیگر پست هایی را که ادعا می کند Covid-19 ساخت بشر گفته است “کار خود را با متخصصان پزشکی ادامه می دهد تا با ماهیت در حال تغییر” ویروس ادامه دهد ، بارگیری نخواهد کرد. بیماری همه گیر Covid-19 و با در دسترس قرار دادن حقایق و رویدادهای بیشتر ، سیاست را به طور مرتب به روز می کند. “
فیس بوک سیاست خود را تغییر داد پس از آنکه وال استریت ژورنال به نقل از منابع اطلاعاتی متعددی گزارش داد که شواهدی در رابطه با این نظریه وجود دارد که ویروس عامل Covid-19 “از آزمایشگاه نشت کرده” وجود دارد.
فیس بوک تأکید کرده است که این تغییر جدید تاثیری در مدیریت اطلاعات نادرست درباره Covid-19 نخواهد داشت. فیس بوک همچنین محدودیت هایی را در مورد کاربرانی که به طور منظم اطلاعات غلط به اشتراک می گذارند ، تشدید کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.