پارک یانگ آفتاب ، برای اجرا در تاریخ بیست و ششم اعلام شد … هدیه تولدی که به خودم هدیه دادم “آینه” است

[ad_1]

وزیر شرکت های کوچک و متوسط ​​و شرکت های نوپای پارک یونگ سون بعد از ظهر روز 20 ام با دولت در ساختمان دولت دائژون صحبت کرد و ساختمان دولت را ترک کرد. 2021.1.20 / روزنامه جهانی متحد

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کی برنده سئو = 4 · 7 وزیر سابق SME ، یونگ سئون ، که قصد دارد در انتخابات میان دوره ای به عنوان شهردار سئول کاندید شود ، بارها تمایل خود را برای نامزدی نشان داده است. برای SNS خود (خدمات شبکه اجتماعی) اقدام کند و قاطعیت او را تقویت کند.

همانطور که زمان اعلام نامزدی پارک وزیر سابق در تاریخ 26 ام تعیین شده است ، یک تقابل تمام عیار با قانونگذار حزب دموکرات وو سانگ هو ، که قبلاً قصد خود را برای نامزدی اعلام کرده است ، نیز محاسبه می شود.

در تاریخ 22 ، وزیر سابق پارک با ابراز آمادگی برای به چالش کشیدن موقعیت شهردار سئول ، در صفحه فیس بوک خود گفت: “من پارک Young-seon را که از شرمساری شهروندانش نیست ، ایجاد می کنم و آن را به خوبی پر و خالی کنم.”

به طور خاص ، اصطلاح “سطح چشم شهروند” به عنوان بیانگر عزم قاطع وزیر سابق پارک برای کاندیداتوری برای سئول تفسیر می شود.

دبیر سابق پارک گفت روز تولد او است و آینه ای به اندازه کف دست خود تصور خواهد کرد. به این معنی است که او قبل از اعلام شهردار سئول ، از طریق “آینه” به خود تأمل خواهد کرد و اراده خود را تقویت خواهد کرد.

دبیر سابق پارک نوشت: “این یک آینه دستی است. دوباره شما را می بینم.” “طمع من ، نگاه من ، توانایی های من ، تجربه من ، اراده من ، امید من. چشم هایم را باز می کنم و یکی یکی دوباره نگاه می کنم.” وی همچنین عکسی از صد سالگی خود را منتشر کرد.

وزیر پیشین پارک همچنین گزارش داد که وی یک روز قبل (بیست و یکمین) شام خداحافظی با رئیس جمهور مون جه این داشته است.

وزیر سابق پارک اذعان کرد: “ما یک شام خداحافظی بسیار ناخوشایند با رئیس جمهور داشتیم ، وی که می خواست تا آخر از شما حمایت کند” و “تغییر رژیم کار آسانی نیست”.

رئیس جمهور مون وزیر پارک سابق را که از سازماندهی مجدد بازنشسته شده بود ، و همچنین وزیر امور خارجه کانگ کیونگ هوا و وزیر فرهنگ ، ورزش و گردشگری پارک یانگ وو را دعوت کرد تا در خانه آبی شام بخورند.

انتظار می رود پارک سابق در تاریخ بیست و ششم نامزدی خود را برای شهرداری سئول اعلام کند. پارک شهردار سابق در حال بررسی چندین پیشنهاد برای محل اداره است.

علاوه بر این ، گزارش شده است که وزیر سابق پارک خدمات انتخاباتی را در Yewido ، سئول ایجاد کرده و آماده سازی را آغاز کرده است.

یک مقام گذرنامه گفت: گفته می شود گیشه نسبت به مخالفان موفقیت کمتری دارد ، اما اگر برخورد تن به تن میان سیاستمداران سطح متوسط ​​به طور جدی آغاز شود ، تب انتخابات داغ خواهد شد. من این کار را خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *