پارک Ha-sun در فیلم “اعتراف” ، با چشمانی تنش بازی می کند!

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] این ویدئو با شخصیت های فیلم “اعتراف” که در 24 فوریه تأیید شد ، منتشر شده و موضوع داغی است. فیلم چشمگیر از نگاه شدید و بازیگری بازیگر پاک هاسون ، علاقه بسیاری از کاربران این شبکه را به خود جلب می کند.

فیلم “اعتراف” کودکی است که در روز یک پرونده آدم ربایی بی سابقه ناپدید شد ، و خواستار 100 میلیون درآمد برای کمک مالی ملی در 7 روز شد ، یک مددکار اجتماعی که از والدین کودک آزاری عصبانی بود ، پلیس مشکوک یک مددکار اجتماعی و شجاعت کودک. این یک درام جنایی درباره اعتراف است.

فیلم منتشر شده از قهرمان ، احساس تنش دراماتیک را به عنوان آزمایش وجدان علیه مردم در صورت هزار نفر آدم ربایی ایجاد می کند. “من … من فقط می خواستم کمک کنم. “چون من این احساس را می دانم.” پاک هاسون ، بازیگر ، مانند سفیر ، نقش “بزودی” را بازی کرد که بر درد سو ofاستفاده توسط پدرش در کودکی غلبه کرد و به یک کارمند رفاه کودک تبدیل شد و به کودکان بدرفتار کمک کرد. همانطور که در ویدئو می بینید ، او نمایشی صمیمانه را شکل می دهد ، شبیه به شخصیتی با ظاهری شدید که بی عدالتی های بزرگسالان را تحمل نمی کند.

در پشت این حادثه ، که در آن منافع ملی ادامه دارد ، کودکی که در میان بی توجهی به همسایگان مورد بی توجهی قرار گرفت ناپدید می شود و گیون ، افسر پلیس ، به ارتباط این دو پرونده اشاره می کند.

در عین حال ، در جذب مخاطبان به داستان های آنها نقش دارد. بازیگر ها یون گیونگ ، كه در درام زندگی پزشك براق به عنوان یك پلیس جدید با انگیزه ، ژیوان مورد توجه قرار گرفت ، جنبه قدرتمندی را با من نشان می دهد.

در فیلم “به زودی” ، او سعی می کند قبل از بحث و جدال بدون قید و شرط به کودکان کمک کند ، زیرا می داند قبلاً از جراحتی که در یک کابوس وحشتناک سرگردان بوده چقدر درد کشیده است.

بازیگر کودک Ba He-hyun ، بازیگر بورا ، کودکی که توسط O Soon مورد آزار و اذیت قرار گرفته است ، با بازی در نقش Haslan Park و Yun-Kyung Ha ، همبستگی ویژه ای ایجاد می کند ، در حالی که از لحاظ عاطفی به مخاطب می رسد و طنین بیشتری می بخشد.

از هائه هایون انتظار می رود که با چشمان بزرگ و ظاهر جدی و همچنین بازیگران بزرگسال با مهارت های استثنایی در بازیگری جذاب باشد.

کارگردان Seo Eun-Young که برنده جایزه موج فرهنگ Daemyung در جشنواره بین المللی فیلم بوسان برای اولین فیلم سوپرمن شد ، مسئولیت نویسندگی و کارگردانی را بر عهده دارد و صداقت عمیق خود را با حساسیت ظریف منتقل می کند.

فیلم “اعتراف” که صمیمانه در مورد بودن در کنار کودکان با نگرش صادقانه است ، به اتهام جدی بودن وضعیت یک قربانی کودک آزاری در 24 فوریه منتشر شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.