پاپ فرانسیس خواستار به اشتراک گذاری واکسن Covid-19 است جهان

[ad_1]

“من از همه مردم ، رهبران ملت ها ، شرکت ها و سازمان های بین المللی می خواهم که همکاری را افزایش دهند ، برای یافتن راه حل برای همه ، واکسن برای همه ، به ویژه کسانی که آسیب پذیرترین و بیشترین نیاز به واکسن در سراسر جهان هستند ، رقابت نکنند. افراد آسیب پذیر باید اولویت بندی شوند. “پاپ فرانسیس در خطبه کریسمس خود گفت.
در میانه بیماری همه گیر Covid-19 ، پاپ فرانسیس به جای حضور در بالکن باسیلیکا سنت ، از واتیکان به صورت آنلاین مراسم مذهبی را تبلیغ می کرد. پیتر در مقابل هزاران نفر.
پاپ فرانسیس خواستار به اشتراک گذاری واکسن Covid-19 - عکس 1 است

پاپ فرانسیس در ایام کریسمس با بازدید محدودی از واتیکان در 25 دسامبر.

نفوذ اجتماعی و اقتصادی پس از همه گیری کوید -19 محتوای اصلی خطبه پاپ بود. حدود 50 مقام واتیکان برای شرکت در این مراسم مذهبی ماسک داشتند.

“در این برهه از تاریخ ، که با یک بحران زیست محیطی و یک عدم تعادل جدی اقتصادی-اجتماعی همراه است ، همه چیز بدتر از همه گیری است ، مهمترین چیز ما هستیم. او باید با همسایگان خود به عنوان خواهر و برادر رفتار کند “، پاپ گفت.

پاپ فرانسیس با تأکید بر سلامتی به عنوان یک مشکل جهانی ، “ملی گرایی واکسن” را مورد انتقاد قرار داد و این باعث نگرانی مقامات سازمان ملل شد که آیا این کشورها کشورهای فقیر را از داشتن واکسن Covid-19 ناتوان می کند. وی همچنین از افرادی که بهانه هایی را برای آزادی شخصی بهانه کردند و از ماسک زدن امتناع ورزیدند انتقاد کرد – نگرشی که در بسیاری از کشورها ، به ویژه در ایالات متحده کاملاً رایج است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *