پاک سه هیوک و کیم یو مین پس از طلاق مناسب مراقبت های پس از زایمان – “درگیری” بین زن و شوهر (طاقت فرسا)

[ad_1]

تلویزیون Chosun “مطلقه” روزنامه اتحادیه جهانی را کیم جون کیونگ بگیرید

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم جون کیونگ = “ما از هم جدا شدیم” پارک سه هیوک و کیم یو مین به عنوان زوج های جدید به هم پیوستند.

در برنامه سرگرمی تلویزیون Chosun “Divorced” که بعد از ظهر 25 ام پخش شد ، Pak Se-huk (Punion P) از Topdock و Kim Yo-min از BP Rania پس از دو سال طلاق دوباره به هم پیوستند. این دو احساس غم انگیزی را که تاکنون جمع کرده بودند منفجر کردند و باعث خفگی حتی تماشاگران شدند.

پارک سه هیوک و کیم یو مین در سال 2018 به عنوان بت بازیگری ازدواج کردند و در دسامبر همان سال پسری به دنیا آوردند اما اندکی بعد خبر طلاق خود را اعلام کردند. ازدواج کوتاه شش ماهه توجه ها را به خود جلب کرد.

پارک سه هیوک گفت: “فقط وقتی که عاشق بودم خوب بود و بعد از ازدواج نزدیک نبودم.” سرانجام این دو که جدایی خود را سه ماه پس از تولد فرزند آغاز کردند ، پس از دو سال ازدواج طلاق گرفتند. کیم یو مین صادقانه گفت: “من هرگز خوشحال نبودم.”

آنها دو سال بعد به هم پیوستند و تنش ها را افزایش داد. من نگران بودم زیرا با یکدیگر احساس خوبی ندارم ، اما ظاهر آشکار شدن در داخل به طور غیر منتظره MC را متعجب کرد. کیم یو مین با یک ناو سنگین ظاهر شد و وقتی پارک سه هیوک را دید ، گفت: “آه ، من تعجب کردم.”

پارک سه هیوک از یک ضیافت بزرگ خندید. وقتی دوباره با کیم یو مین آشنا شدم ، او بدون اینکه بداند با خجالت چه کند ، چیزی گفت. آنها قد خود را مقایسه کردند و با پاهای مرغی که پارک سه هیوک خریداری کرد مبارزه کردند. کیم یو مین تاریخ فیلمی را که با پارک سه هیوک داشت ذکر کرد. وقتی پارک سه هوک به درستی به خاطر نمی آورد ، سخنان تندی رد و بدل کرد و از خنده ترکید.

اما دیر یا زود کلمات بین این دو آمدند و رفتند. کیم یو مین داستان پسرش را گفت و گفت: “آیا شما در مورد مین هاک کنجکاو هستید؟ چگونه می توانم در روز تولد با شما تماس نگیرم؟” پارک Se-huk اعتراف کرد ، “من این را می دانستم ، اما حتی اگر با شما تماس بگیرم ، فکر نمی کردم خیلی دوست داشته باشید.” پارک سه هوک پاسخ داد ، “من فقط خجالت کشیدم. چرا اینقدر ترسیده به من نگاه می کنی؟”

تلویزیون Chosun “مطلقه” روزنامه اتحادیه جهانی را کیم جون کیونگ بگیرید

به ویژه ، کیم یو مین همچنین از مراقبت های پس از زایمان و همسر پارک سه هیوک شکایت کرد. وی گفت: “مگر شما برای مراقبت از خود پس از تولد مدتی در خانه نماندید؟ آیا من نتوانستم به درستی از خودم مراقبت کنم؟ برادر من هرگز در زندگی حداقل یک بار به من کمک نکرده تا از خودم مراقبت کنم او گفت: “در خانه. برادرم گفت كه زن و مادرم به خاطر همسر و مادرم طلاق گرفته اند. این تمام نیست.”

با این حال ، سه هیوک پارک اعتراف کرد که او به شدت آسیب دیده است ، و گفت که هر موقعیت متفاوت است. این قلب شوهر سابق من بود که برای اولین بار آن را شنیدم. وقتی کیم یو مین گفت: “تو باید حداقل به اندازه زمانی که من داشتم گرم می شدم از من مراقبت کنی. اما حالا نگاه کن. آیا برادرت در آن زمان گفت که او سخت است؟ من فقط می خواستم آن را با دقت بخوانم “ها ها. توان صحبت نداشتم. “

کیم یو مین تأکید کرد که دوره زندگی نیز کوتاه است. وی گفت: “فکر می کنی چند سال زندگی کردی؟ کمتر از دو هفته است که من در خانه خود زندگی نمی کنم. برادرم استرس داشت ، بنابراین من به عروس و عروس رفت و آمد کردم.” در همین رابطه ، پارک سه هوک به یاد آورد که طولانی تر است و گفت: “احساس می کردم چیزی دزدیده شده است. احساس کردم همه چیز دورتر است. به همین دلیل با شما تماس گرفتم.”

پارک سه هوک اعتماد کرد که توسط مادرشوهرش آسیب دیده است. وی دوران جدایی را به یاد آورد و گفت: “در آن زمان من به شما گفتم اگر مشکلی پیش آمد طلاق بگیرید ، در حالی که هر دو بدون دخالت والدین شما زندگی می کنیم. در آن زمان والدین کیم یو مین مانع ملاقات وی با پارک سه هیوک شدند. پارک سه هیوک افزود که در آن زمان ، با دیدن كیم یو مین كه در پشت پدر و مادرش پنهان شده ، ذهنش را بست.

در همین حال ، “ما طلاق گرفتیم” یک واقعیت طلاق است که ظاهر یک چهره مشهور مطلقه و یک زن و شوهر از افراد مشهور را می بیند که دور هم جمع می شوند و در یک خانه زندگی می کنند ، احتمال وجود یک رابطه جدید پس از طلاق را نشان می دهد. هر دوشنبه از ساعت 22:00 پخش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *