پخش بلادرنگ بلایایی مانند شهر پاجو ، وزش باد شدید و برف شدید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Paju City از بیست و هشتم به طور مستقیم پخش زنده را آغاز می کند تا به دلیل وزش باد شدید و برف شدید ، خسارت به شهروندان وارد شود. در حال آماده سازی برای یک فاجعه ، ساکنان هر یک از کارکنان شهر eup ، myon-dong و Paju به عنوان خبرنگار و خبرنگار برای ارائه اخبار در محل عمل می کنند.

Paju City اعلام کرده است که “خبرنگار و خبرنگار Paju City Youtube” را اداره می کند که با ارسال فیلم های ارسال شده توسط خبرنگاران و خبرنگاران YouTube به کانال تلویزیونی رسمی Paju City در YouTube ، اخبار محلی را به سرعت تحویل می دهد.

اگر شعرهای موجود YouTube محدود به انتقال اخبار ضبط شده در یک برنامه زمانی مشخص باشد ، در آینده امکان انتقال وضعیت روستا در زمان واقعی در صورت بروز یک فاجعه ناگهانی وجود دارد.

به طور خاص ، خبرنگار توسط اهالی روستا مانند eups و myeon-dong eupseon-dong و مربیان نجات روستا انتخاب می شود و افسران را از هر eup-myeon-dong به عنوان خبرنگار انتخاب می كند.

در واقع ، در یوتیوب در تاریخ 27 ، خبرنگار پاجونگ ، بانگ سنگ-راک ، کارمند Jeokseong-myeon ، از سایت مزرعه مرغ تخمگذار در اوجیری بازدید کرد و به سرعت خبر شیوع آنفلوانزای مرغی را منتشر کرد.

این شهر با استفاده از سیستم خبرنگار و خبرنگار یوتیوب ، از اوایل این ماه در مناطق پاپیونگ ، جئوكسئونگ و جنگدان شروع می شود تا اخبار مربوط به این روستا را به عنوان موارد ناگفته ارائه دهد ، در حالی كه در موارد اضطراری از جریان های ویدئویی و عکس در زمان واقعی برای به اشتراک گذاری استفاده می شود. موقعیت. برنامه واکنش سریع است.

بر این اساس ، در تاریخ 28 ، در تدارک هشدار برف سنگین ، که از ساعت 8:30 صبح لازم الاجرا شد ، اتاق واکنش به حوادث در تلاش است تا امنیت شهروندان را تأمین کند.

چوی چوی چون هوانگ ، شهردار پاجو گفت: “در آینده ، انتخاب خبرنگاران برای کارمندان دولت و خبرنگاران متشکل از لی و مدیران بانکی در هر منطقه را گسترش خواهیم داد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *