“پخش روستا اکنون به تلفن های همراه گوش می دهد” Taean-gun برای ساخت یک سیستم پخش هوشمند روستایی!

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Taean-gun به طور فعال در تلاش است تا “سیستم پخش روستایی” را بهبود بخشد تا از محدودیت های پخش روستایی از طریق تقویت کننده ها و پایانه های بی سیم عبور کند و به ارائه اخبار موثر روستایی کمک کند.

ارتش طرحی را برای ساخت یک سیستم رادیو و تلویزیون هوشمند توسعه داده است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا برای ساکنین که به دلیل منطقه روستا و کوهستانی که قادر به شنیدن برنامه های روستایی نیستند ، از طریق تلفن های همراه خود به پخش های روستایی گوش دهند. برای تهیه “پایانه های روستایی برای پخش بی سیم”. او گفت که.

پخش دهکده هوشمند سیستمی است که به ساکنان امکان می دهد در هر زمان و هر زمان که مدیر روستا از طریق تلفن همراه برنامه پخش می کند و زنگ هشدار در تلفن های همراه ساکنان پخش می شود ، به پخش های روستایی گوش دهند.

براساس شهرستان ، در مورد یک روستا در میون ، هر خانوار دارای “ترمینال دهکده بی سیم (10900 واحد)” است که می تواند به پخش روستایی گوش دهد ، اما در مورد منطقه روستا کار با ترمینال دشوار است تعداد زیادی ترمینال نصب شده است). مدیریت مستقیم وجود دارد) و هزینه اجرای آن زیاد است ، بنابراین تخصیص داده نمی شود.

در این راستا ، گونئون ، در مجموع 22 روستا ، از جمله روستاهای منطقه eupnae و مناطق کوهستانی (Dongmun 1-6-ri ، Nammun 1-6-ri ، Taean-eup ، Seungeon 1-ri ، Anmyeon-eup ، Xinjin 1- 2nd، Geunheung-myeon، Bangal 1-2-2nd، Wonbuk-myeon، Sindu 1 ~ 3ri، Donghae 1 ~ 2ri) قصد دارد تا مارس سال جاری این پروژه را تبلیغ کند. تجارت.

“ارائه درست اطلاعات مختلف به ساکنان فقط با پخش یک روستا با آمپلی فایر محدودیتی دارد.” من انتظار دارم که چنین باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *