پرانرژی ترین تشویق های زن در ژاپن جهان

[ad_1]

توپ های خش خش و کفش های نقره ای درخشان در رقص شاد و سرگرم کننده گروه ژاپن پوم پوم. در نگاه اول ، این یک تمرین رقص عادی به نظر می رسد. با این حال ، سن در این تیم انیماتورها منحصر به فردترین چیز است ، زیرا جوانترین تیم نیز 60 ساله است و بزرگترین 89 ساله است.
اعضای این تشویق بزرگسالان در طول اجرا از دامن های کوچک براق ، تی شرت های بدون آستین و کلاه گیس استفاده می کنند.
“افراد بالای 60 سال دیگر مجاز به پوشیدن چنین لباسی نیستند. افراد زیادی هستند که می گویند می خواهند به تیم بپیوندند زیرا آنها می خواهند این لباس را بپوشند. این باعث می شود احساس جوانی کنم و زندگی را دوست داشته باشم. “
پرانرژی ترین تشویق های زن در ژاپن - عکس 1

خانم فومی تاکانو در تیم عملکرد ژاپن پوم پوم.

تیم سرگرمی اصلی فقط 5 نفر بود که پس از اطلاع خانم فومی تاکینو از یک تیم خارجی برای تشویق در سنین پیری تشکیل شد. تیم پوم پوم ژاپن در حال حاضر 17 عضو فعال دارد. اعضا باید بیش از 55 سال داشته باشند و برای اینکه بتوانند شرکت کنند باید جهش آزمایشی را پشت سر بگذارند.
زندگی در یکی از کشورهای با سرعت پیری در جهان با تقریباً 30٪ از جمعیت بالای 65 سال ، افراد مسن ژاپن را فعال می دانند. اما تیم انیمیشن ژاپن پوم پوم در اینجا متوقف نشد. این مادربزرگ ها نمادی از امید و انرژی برای جهان و ژاپن هستند تا همچنان در مورد غلبه بر اپیدمی کوید -19 خوش بین باشند.
پس از استراحت 1 ساله به دلیل فاصله اجتماعی از Covid-19 ، تیم تحسین به مدت 2 ساعت در هفته به تمرین ادامه داد. اعضا ماسک می بندند و به طور معمول تمرین می کنند ، در حالی که سعی می کنند فاصله اجتماعی را تا آنجا که ممکن است حفظ کنند.
پرانرژی ترین تشویق های زن در ژاپن - عکس 2

اعضا ماسک زده و طبق معمول تمرین می کنند.

برای خانم تاکینو ، عضو موسس اکنون 89 ساله است ، اما هنوز هم پر از انرژی ، جستجوی خوشبختی در زندگی در تشویق ها متوقف نمی شود. او ورزش های زیادی مانند غواصی ، پاراگلایدر ، چتربازی ، تحصیل در رشته گراز و مدرک کارشناسی ارشد را در ایالات متحده در سن 50 سالگی تجربه کرده است. در حال حاضر ، او علاوه بر شرکت در تشویق ، در حال یادگیری اضافه کردن اسپانیایی است.

“من اغلب می شنوم که مردم می گویند آنها خیلی پیر هستند (برای شروع کاری) ، اما سن شما مهم نیست. اگر کسی بخواهد کاری را شروع کند ، من واقعاً فکر می کنم که باید این کار را انجام دهد. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *