پرزیدنت ترامپ شورش های پایتخت را محکوم می کند: آمریکا کشوری است حاکم بر قانون جهان

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، شامگاه 13 ژانویه ویدئویی را در توییتر منتشر کرد که در آن هرگز به جلسه استیضاح در مجلس نمایندگان اشاره نکرد. در عوض ، وی بر محكوم كردن تظاهرات خشونت در كپیتول متمرکز شد و گفت: “خشونت و نابودی كامل در كشور ما جایی ندارد.”
“چه شما چپ باشید چه راست ، دموکرات ها یا جمهوری خواهان ، هیچ وقت بهانه ای برای خشونت وجود نخواهد داشت ، هیچ بهانه ای ، هیچ استثنایی وجود ندارد. آمریکا کشور قانون است. وی گفت: “كساني كه در حملات هفته گذشته شركت كرده اند به محاكمه كشيده خواهند شد.”
پرزیدنت ترامپ شورش در پایتخت را محکوم می کند: آمریکا قانون است - عکس 1

حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ در اعتراض به صدور گواهینامه کنگره برای نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 در واشنگتن (ایالات متحده آمریکا) ، 6 ژوئن ، از دیوار کاپیتول بالا می روند.

علاوه بر این ، رئیس جمهور ترامپ گفته است که هیچ یک از طرفداران واقعی او نمی توانند از خشونت سیاسی حمایت کنند. بی احترامی به اجرای قانون یا پرچم آمریکا ؛ یا ممکن است هموطنان آمریکایی خود را تهدید یا آزار دهند. “اگر هرکدام از این کارها را انجام دهید ، از جنبش ما حمایت نمی کنید ، به آن حمله می کنید و به کشور ما حمله می کنید.”
در پایان این ویدئو ، رئیس جمهور ترامپ با اشاره به اینکه وی در بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ممنوع شده است ، به حمله بی سابقه خود در روزهای گذشته به آزادی بیان اشاره کرد. وی گفت که تلاش برای سانسور ، مسدود کردن و لیست سیاه افراد نادرست و خطرناک است. “آنچه اکنون لازم است گوش دادن است ، نه خاموش شدن.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *