پرستار آلمانی با شکستن ویال واکسن ، نمک را برای مخفی کردن تزریق می کند | جهان

[ad_1]

به گزارش رادیو آلمان NDR ، مقامات محلی می گویند نزدیک به 9000 نفری که واکسن کووید -19 را بین 5 مارس تا 20 آوریل دریافت کرده اند باید دوباره واکسینه شوند. همه افرادی که تزریق سالین دریافت کرده بودند بالای 70 سال سن داشتند و در همان محل در شورتنز روفهاوزن واکسینه شدند.
پیتر بیر ، معاون رئیس پلیس Wilhelmshaven / Friesland ، گفت که مقامات پس از شنیدن شهادت شاهدان متعدد در ماه ژوئن به این نتیجه رسیدند. مقامات محلی همچنین گفته اند که ممکن است به افراد تزریق شده باشد. سالین به جای واکسن با واکسیناسیون مجدد همراه خواهد بود.
پرستار آلمانی با شکستن بطری با واکسن ، سالین را تزریق کرد تا پنهان شود - عکس 1

مردم پس از دریافت واکسن کووید -19 در مرکز واکسیناسیون در درسدن ، آلمان ، در 29 ژوئیه در محل می نشینند و استراحت می کنند تا واکنش را مشاهده کنند.

هنگامی که این حادثه برای اولین بار در آوریل کشف شد ، مقامات افرادی را که مشکوک به تزریق سالین برای تزریق آنتی بادی هستند ، آزمایش کردند تا مشخص شود که آیا واکسینه شده اند. با این حال ، مقامات می گویند چون این حادثه ماه ها ادامه داشته است ، آزمایش آنتی بادی ممکن است در شناسایی فردی که تزریق سالین را دریافت کرده است مفید نباشد.
مقامات بهداشتی آلمان می گویند آب نمک به سلامت افراد تزریق شده آسیبی نمی رساند. مقامات محلی همچنین در حال بررسی انگیزه های پرستار از واکسیناسیون هستند. محققان گفتند که این زن پست هایی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و از واکسیناسیون انتقاد کرده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.