پروژه های Singok 1-dong ، شهر Uijeongbu و خودمختاری های محلی به عنوان سخنرانی های متخصصان آغاز شده است!

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] پیش از راه اندازی انجمن ساکنان در ماه ژوئن ، کمیته خودمختاری شهر دو دونگ Uijeongbu City Singok قصد دارد فعالیت های خودمختاری ساکن فعال مانند تجزیه و تحلیل مقایسه ای از انجمن های ساکنان عالی و سخنرانی های متخصصان را انجام دهد.

کمیته خودمختاری ساکنان Singong 1-dong سوغاتی برای جشن تولد نوزاد فراهم می کند تا تولد را به عنوان اولین پروژه خودمختاری ساکنان در سال جدید جشن بگیرد. این یک پروژه برای تهیه طیف وسیعی از دستمال ها و ملافه ها است که با اهدای استعدادها به معلمان خانه در کلاس های مد ، دانش آموزان و کمیته های خودگردان محلی والدین که تولد خود را در مرکز رفاه اداری Singong 1-dong گزارش می دهند ، تهیه شده است. اولین سوغات به والدینی تحویل داده شد که در 5 ژانویه تولد خود را اعلام کردند و جامعه شادی ارزشمند تولد را جشن گرفت.

Uijeongbu City قصد دارد تحول در انجمن خودگردان محلی را برای خودمختاری واقعی ساکنان ، به رهبری ساکنان ، ارتقا دهد. انجمن ساکنان یک سازمان خودمختار است که در آن ساکنان ساکنان روستا می شوند و خود تصمیم می گیرند که در روستا چه کاری انجام دهند. این محدودیت های عملیاتی کمیته خودمختاری ساکنان را برطرف می کند و 14 انجمن دونگ از ساکنان را برای جمع خودمختاری

کمیته خودمختاری ساکنان Singong 1-dong از انجمن های ساکنان دیگر که پروژه های مختلفی را برای تقویت صلاحیت و ارائه تخصص اعضای قبل از تأسیس انجمن ساکنان اجرا می کنند بازدید و مقایسه می کند و از متخصصان در هر زمینه اجتماعی دعوت می کند تا اطلاعات مفید را به ساکنان Singok 1-dong هر ساله. قرار است از کارشناسان مرتبط با انجمن ساکنان برای سخنرانی دعوت شود.

اگرچه به دلیل تکثیر کرونا 19 در سال 2020 یک دوره دشوار بود ، ما با موفقیت سیستم سوم خرید و فروش مستقیم را با یک سیستم رزرواسیون عمیق و یک راهنمای اجرای قانون انجام دادیم و با درآمد کل به درآمد کشاورزی کیم ساتگات میون کمک کردیم. فروش 19.3 میلیون KRW.

در این سال ، این شرکت قصد دارد بیش از سه بازار مستقیم برگزار کند ، به کشاورزان در طول فصل شلوغ کمک کند و با اعضای سازمان های خود پایدار از جشنواره کند حرکت در شهر بازدید کند ، بنابراین تبادل با Kim Sagat-mion را ادامه می دهد ، که برای 20 سال.

جشنواره Shongok 1 dong Cheongryongeoullim Hanmadang ، جشنواره Shingok 2 dong Dongoullim و نمایشگاه هنر Jangam-dong که برای هر دانگ برگزار می شود ، قرار است امسال در سه منطقه ادغام شود.

علاوه بر این ، جشنواره Cheongryongeoullim Hanmadang در منطقه Singok ، که در ماه سپتامبر در Singok 1-dong برگزار می شود ، و جشنواره Dong-eoullim Hanmadang در منطقه Singok ، Singok 2-dong ، در سال 2022 برگزار می شود.

جشنواره های از نوع جامعه اهمیت مبادلات بین ساکنان مناطق را افزایش داده است ، زیرا مراکز کمک اجتماعی در هر منطقه ایجاد شده است. بر این اساس ، هدف به اشتراک گذاشتن فرهنگ ها با یکدیگر و تقویت حس ارتباط بین اعضا از طریق فراهم آوردن محل ارتباطی برای ساکنان برای درک یکدیگر است. قرار است به یک جشنواره فرهنگی تبدیل شود که مختص منطقه است

جئونگ ایل جئون ، رئیس Shingok 1 ، گفت: “در سال 2020 ، اگرچه برنامه های فرهنگی به دلیل کرونا 19 لغو شده و بسیاری از پروژه های خودمختاری ساکنان کاهش یافته یا لغو شده اند ، ما از کمیته دائمی خودمختاری برای افتتاح و ترویج پروژه های جدید ما امیدواریم که این پروژه بدون مشکل پیش برود و امیدواریم که راه اندازی انجمن ساکنان نقش اصلی را در دستیابی به دموکراسی معمولی و دستیابی به هماهنگی در روستا داشته باشد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *