پروژه پشتیبانی وام برای ناحیه اطراف کارخانه در نیمه اول سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر گانگ نئونگ در حال ترویج پروژه ای برای حمایت از رفاه ساکنان منطقه اطراف نیروگاه و جاذبه های تجاری در سال 2021 است.

این پروژه حمایتی طرحی با هدف كاهش درد و رنج مناطق همجوار با جمع آوری اعتبار 700 میلیون وون در TPP Yongdong و TPP Gangneung به مدت 5 سال از سال 1996 تا 2000 است. این وام را برای هزینه های پروژه مورد نیاز برای افزایش درآمد ساکنان ، بهبود محیط زندگی و تثبیت زندگی آنها تأمین می کند.

اساس پشتیبانی مطابق با “قانون حمایت از منطقه قدرت” و “دستورالعمل مربوط به عملیات و مدیریت پروژه های پشتیبانی برای دعوت از ساکنان در کانگ ننگ برای افزایش درآمد ساکنان است.

منطقه مورد نظر در شعاع 5 کیلومتری نیروگاه Yongdon TPP و Gangnung TPP قرار دارد و شامل ساکنان یا شرکتهای مستاجر ساکن در Seongsan-myeon، Wangsan-myeon، Gujeong-myeon، Gangdong-myeon، Songjeong-dong، Gangnam-dong و Seongdeok .

مبلغ وام با 3 درصد افزایش نسبت به 300 میلیون درآمد سال گذشته ، به میزان قابل توجهی به 330 میلیون بوی بد رسیده است. سقف وام برای پروژه های کمک اجتماعی محلی تا 20 میلیون خانوار و سقف وام برای پروژه های پشتیبانی مشاغل تا 50 میلیون برای یک شرکت سودآور است و 2.5 درصد در سال است ، با دو سال تأخیر پرداخت سه ساله مشارکت ساکنینی که طبق مقررات اعطای وام موسسات مالی واجد شرایط مالی نیستند و ساکنانی که قبلاً پشتیبانی دریافت کرده اند و سقف وام این صندوق را پرداخت می کنند ، مستثنی هستند.

دوره درخواست پشتیبانی وام تا 19 مارس است و ساکنین که وام می خواهند می توانند در بخش انرژی شهر گانگ ننگ و مرکز جامعه مربوطه میئون / دونگ درخواست وام کنند. دارند.

یک مقام شهری گفت: “در آینده ، شهر ما به ارتقا the رفاه ساکنان و پروژه های جذب مشاغل ادامه می دهد تا درک مردم محلی از نیروگاه را بهبود بخشد و ثبات زندگی ساکنان را افزایش داده و درآمد آنها را افزایش دهد.” من مشتاقانه منتظر بازگشت کمک ساکنان منطقه اطراف گیاه با یک سود کوچک اما قابل توجه هستم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *