پست های خشن تر فیس بوک مربوط به کشف ایالات متحده جهان

[ad_1]

سخنگوی فیس بوک گفت: این شبکه اجتماعی متوجه افزایش سیگنال های احتمالی خشونت در آینده مربوط به تلاش برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پس از خشونت شده است. هفته گذشته در پایتخت.
به گفته وی ، به نظر می رسد حمله معترضان مسلح به كاپیتول برای حمایت از رئیس جمهور ترامپ یك رویداد تحریك آمیز است و تلاش ها را برای برگزاری اعتراضات در سراسر كشور برای روزها تحریك می كند. حوالی مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن در 20 ژانویه.
پست های مختلف خشونت آمیز در فیس بوک در رابطه با مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا - عکس 1

طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در 6 ژوئن با پلیس در ورودی غربی پایتخت در واشنگتن دی سی جنگ می کنند

هشدارهای فیس بوک شامل تبلیغات برای رویدادها ، برخی با تماس مسلحانه یا نشان های شبه نظامیان یا گروه های متخاصم است. اداره تحقیقات فدرال (FBI) نسبت به برنامه ریزی شده برای اعتراضات مسلحانه در واشنگتن و تمام 50 پایتخت ایالت در جریان افتتاح آن هشدار داده است.
به گفته محققان ، پست های با خشونت در سیستم عامل های آنلاین قبل از ناآرامی ها یک هفته قبل از برنامه ریزی حمله گروه های راستگرایانه ، افزایش یافت. پس از آن شرکت های فناوری گام های بی سابقه ای را برای سرکوب ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در انتخابات که به تماس های خشونت آمیز دامن زد ، برداشتند.
پست های مختلف خشونت آمیز در فیس بوک به مناسبت تحلیف رئیس جمهور آمریکا - عکس 2

اعتراض شهروندان به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در نزدیکی ساختمان شورای ملی در واشنگتن (ایالات متحده) در 13 ژانویه

توییتر و فیس بوک حساب آقای ترامپ را مسدود کردند ، در حالی که خدمات وب آمازون و فروشگاه های بزرگ برنامه های تلفن همراه شبکه اجتماعی Parler را قطع کردند. به تازگی یوتیوب همچنین کانال آقای ترامپ را به مدت 7 روز تعطیل کرده است.
برای تأمین امنیت گشایش آینده ، در 13 ژانویه ، سرویس مخفی شروع به فرماندهی آموزش امنیتی در پارلمان و سایر ساختمان های فدرال کرد ، با پشتیبانی 15000 گارد ملی ، هزاران افسر پلیس و نرده های فلزی چند لایه با ارتفاع نزدیک به 2.5 متر. .
پست های مختلف خشونت آمیز در فیس بوک در ارتباط با مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا - عکس 3

رئیس جمهور ترامپ در ویدئویی که در 13 ژانویه در توییتر منتشر شد ، حملات خشونت آمیز در پایتخت را محکوم می کند

وضعیت افزایش یافته ، 6 روز زودتر از برنامه قبلی برای هماهنگی نقش FBI ، گارد ملی ، پلیس دادگستری و بسیاری دیگر از نیروهای فدرال اعمال می شود ، تحت فرماندهی نشان مشترک سرویس مخفی خواهد بود.
این طرح تسریع شده به مقامات کمک می کند تا امنیت را در واشنگتن تحکیم و در 17 ژانویه افسران را در مناطق بالقوه خشن مستقر کنند ، در حالی که گروه های پشتیبانی ترامپ خواستار راهپیمایی مسلحانه در واشنگتن و مرکز شهر آمریکا هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *