پسر جدید ، تک آهنگ جدید “Freedom” … آه ، آه ، یک فیلم تیزر منتشر شد

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] طبق آژانس Magic Strawberry Sound در سوم ، پسر جدید در پنجم آهنگ جدید “Freedom” را منتشر خواهد کرد.

به طور خاص ، تیزر ویدئوی “آزادی” که روز گذشته در کانال رسمی پسر جدیدی منتشر شد ، با ظاهر خاص بازیگر یو یین ، علاقه به بازگشت را برانگیخت.

Vocal Soo-yoon Soo-yoon نامه ای واقعی به حدود 2000 طرفدار ارسال کرد تا خبر آهنگ جدید این نسخه را اعلام کنند.

در یك نامه ، سو یون می گوید: “بعد از آلبوم دومم” Unadapted “، من آرام آرام وقت خود را صرف این كردم كه چه چیزی بگویم ، چگونه می توانم ترس خود را درست ببینم؟ چه چیزهایی من را سالم می كند. سپس كلمه یافت شد “این بود.” آزادی بود “و وقتی به آزادی فکر می کردم ترس من به طور طبیعی از بین می رفت. یک کلمه بسیار قدرتمند.

“زیرا چیزهایی که من از دست داده ام و آنچه می خواهم دور از نمایش آن روزها و نسل ها هستند. (اگرچه اصطلاحات مورد علاقه هم برای دوران و هم برای نسل نیست) ، این اثر آزادی به تعویق افتاده را به یاد کسی می اندازد. ما در حال کار کردن بر روی بیان پسر جدید هستیم ، ما منتظر زمان هستیم. “

در همین حال ، پسر جدید در خارج از کشور توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. EP سال گذشته “Non-adapted” به عنوان “بهترین آلبوم راک 35” 2020 توسط Pitchfork ، یک رسانه موسیقی مشهور آمریکایی ، و “2020 Best Rock Album 40” ، که توسط مجله Paste ، یک بستر دیجیتال برای موسیقی آمریکایی و سرگرمی.

همچنین تیتراژ “Late Night Go” به عنوان یکی از 100 موسیقی برتر Apple Music 2020 انتخاب شد.
(عکس = صدای توت فرنگی جادویی)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *