پسر هونگ مین ، که در هنگام سقوط کین منزوی شده بود ، در نیمه دوم شلیک کرد 0 “من یک شب سخت داشتم”

[ad_1]

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم سو بن = تاتنهام در بازی با لیورپول یک شکست کامل را از دست داد ، که یک حوزه مهم برای پرش از بالا است. خط دفاعی در طول بازی ناپایدار بود و اخبار ناخوشایند زیادی مانند اسلحه اصلی که هری کین پس از نیمه اول به دلیل مصدومیت از دست داد ، وجود داشت. این یک بازی است که در آن Son Heung-min به جلو صعود کرد و جنگید ، اما به عنوان یک جزیره جدا شد.

بامداد بیست و نهم (به وقت کره) تاتنهام در دیدار خانگی بیستمین دوره لیگ برتر انگلیس از فصل 21-2020 مقابل لیورپول در ورزشگاه تاتنهام لندن مقابل لیورپول شکست خورد.

تاتنهام که در طی پیروزی توانست به رده چهارم صعود کند ، با 9 پیروزی ، 6 تساوی ، 4 باخت و 33 امتیاز در رده 6 باقی ماند. لیورپول مقام چهارمی را که تاتنهام می خواست را بدست آورد. وی وستهام (35 امتیاز) را با 10 برد ، 7 تساوی ، 3 باخت و 37 امتیاز شکست داد و به رده چهارم صعود کرد.

تاتنهام که در نیمه اول به طور مساوی جنگید ، یک نفس راحت در دفاع را قبل از پایان اجازه داد. در نیمه اول وقت اضافه دروازه بان دایر و جوریس توسط مانه ارسال شد و پیرمینو گلزنی کرد.

تاتنهام در دقیقه دوم یک گل اضافی برای الکساندر-آرنولد به ثمر رساند و در نیمه دوم مانه به یک گوه برخورد کرد. این صحنه ای بود که در آن تمرکز مدافعان ناامید کننده بود. حمله نیز دشوار بود.

آن روز هری کین تپانچه اصلی تاتنهام در نیمه اول دو بار در برخورد با حریف روی زمین افتاد و سرانجام در ابتدای نیمه دوم تعویض شد. در نتیجه ، سون هئونگ مین به عنوان مهاجم در خط حمله جلو آمد اما او حتی نمی توانست توپ را به درستی بدست آورد.

وقتی کین سقوط کرد ، دفاع لیورپول روی Son Heung-min متمرکز بود و کمک گرفتن از او دشوار بود.

فوتبال لندن به سون هئونگ مین گفت: “من 3 دقیقه بعد از شروع بازی یک گل به ثمر رساندم ، اما در نتیجه خواندن VAR این گل آفساید اعلام شد. در نیمه اول یک موقعیت خوب دیگر هم وجود داشت که از دست رفت. “از زمان انجام این کار چندان مفید نبود. شب سختی بود.” مت دوهرتی 3 امتیاز و اریک دایر و سرجی اوری 4 امتیاز کسب کردند.

وب سایت آمار فوتبال Whoscore.com به Son Heung-min 6.5 امتیاز داد. در تاتنهام ، او بعد از هافبک هووییر (7.6) دوم بود که با یک ضربه خارق العاده از وسط گل را جبران کرد.

مانه از لیورپول 8.6 امتیاز برای هر دو تیم کسب کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *