پشتیبانی از حداکثر 50 میلیون بوی بد برای تولید محصولات ایمنی در سایت های صنعتی

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] مرکز صدور گواهینامه ایمنی و بهداشت شغلی آژانس کره ای ایمنی و بهداشت (مدیر بونگ هو کیم) از تحقیق و توسعه ماشین آلات خطرناک و خطرناک و خرید تجهیزات آزمایش برای تشویق توزیع محصولات عالی ایمنی صنعتی پشتیبانی می کند.

صندوق تحقیق و توسعه (در 60٪ هزینه ها) و خرید تجهیزات آزمایش (در حدود 50٪ هزینه ها) به ترتیب از 50 میلیون وون پشتیبانی می کند و اهداف پشتیبانی شرکت هایی است که به عنوان تولید کننده ماشین آلات خطرناک و خطرناک ، محافظ ثبت شده اند. دستگاه ها و تجهیزات حفاظتی همه.

درخواست ها می توانند تا تاریخ 25 فوریه با بارگیری فرم درخواست از وب سایت و درخواست از طریق پست یا آنلاین انجام شوند و نتایج انتخاب در ماه مارس اعلام می شود.

در همین حال ، 13 تولید کننده در کل 426 میلیون KRW سال گذشته دریافت کرده اند ، به طور متوسط ​​39 میلیون KRW برای هر سایت تحقیق و توسعه تجاری و به طور متوسط ​​30 میلیون KRW برای خرید تجهیزات آزمایش.

شرکت A ، که سال گذشته بودجه لازم برای تحقیق و توسعه را دریافت کرد ، “زیره بدون لغزش قابل استفاده در زمستان” را تهیه و برای ثبت اختراع طراحی و همچنین سطح کیفیت و عملکرد 5 تولید کننده محصولات قرنطینه ای درخواست کرد. COVID- 19 تجهیزات برای بهبود 1.9.6 میلیارد KRW است.

در سال جاری ، کل بودجه بودجه 5.7 میلیارد است که در مقایسه با سال گذشته حدود 1.07 میلیارد درآمد کسب کرده است.

کیم بونگ هو ، مدیر انستیتوی ایمنی شغلی و صدور گواهینامه بهداشت ، گفت: “ما انتظار داریم این بودجه برای افزایش رقابت شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​در کره و گسترش توزیع محصولات عالی برای جلوگیری از حوادث صنعتی”. تمام تلاش خود را برای ارتقا growth رشد مشترک در بازار داخلی محصولات ایمنی انجام دهیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.