پشتیبانی از حسابداری مالیاتی و حقوق وام فناوری برای 16000 شرکت تازه کار جوان

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت SME ها و شرکت های نوپا در تاریخ 27 ژانویه اعلام کرد که تجارت مبتدی برای خدمات پشتیبانی را اعلام کرده است و در وهله اول شرکت های شرکت کننده را جذب می کند ، ابتدا از طریق پورتال راه اندازی از 10:00 به بعد خدمت می کند 4 فوریه

این پروژه یک پروژه بسیار محبوب است که در روز دریافت سال گذشته به عنوان کوپن مالیات ، حسابداری و خدمات سپرده فناوری سازمان های خارجی تا 1 میلیون KRW در سال پایان می یابد ، به طوری که کارآفرینان جوان اولیه که نیروی کار حرفه ای ندارند فقط می تواند روی فعالیتهای تجاری تمرکز کند.

اهداف حمایتی خاص ، شرکتهای نوپای اولیه است که نمایندگان آنها زیر 39 سال ندارند و ظرف 3 سال از تأسیس آنها می گذرد و میزان پشتیبانی حدود 16200 شرکت است.

در زمینه مالیات و حسابداری ، خرید و استفاده از برنامه هایی مانند برنامه های حسابداری خصوصی مالیات و همچنین خدمات حسابداری از طریق حسابداران و حسابداران مالیاتی ، خدمات تسویه و تعدیل امکان پذیر است.

در زمینه سپرده فناوری ، خدمات سپرده گذاری و به روزرسانی داده های فناوری از طریق سازمان های تخصصی (صندوق ضمانت فناوری ، بنیاد همکاری در کشاورزی و شیلات برای شرکت های کوچک و متوسط) ارائه می شود.

روش درخواست از درخواست تا پرداخت 100٪ غیر حضوری (بصورت آنلاین) است.

اگر به صورت آنلاین اقدام کنید ، یک کوپن 1 میلیون وون بصورت آنلاین به بنیانگذار پرداخت می شود و موسس می تواند از خدمات در موسسه مورد نظر استفاده کند و سپس فاکتور مالیاتی الکترونیکی صادر شده توسط موسسه خدمات و پرداخت هزینه های موسسه آزاد است.

ارسال فاکتورهای الکترونیکی مالیات با یک کلیک آنلاین نیز امکان پذیر است ، زیرا درگاه راه اندازی پشتیبانی و Hometax از اداره مالیات ملی به هم متصل شده اند.

اوله قصد دارد مبلغ کامل را در نیمه اول نیمه اول و دوم برای استارت آپ های اولیه که به دلیل کرونا 19 دچار مشکلات بیشتری می شوند ، اجرا کند و زمان اعدام را از 19 مارس سال گذشته تا 5 مارس سال جاری دو هفته کاهش دهد تا .

علاوه بر این ، این برنامه قصد دارد سیستم های خودکار مانند تشخیص متن (OCR) و chatbot را برای ارتقا execution اجرای سریع و راحتی کاربر معرفی کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.