پشتیبانی از 35 وظیفه در توسعه راه حل های خدمات هوشمند برای SME ها

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] وزارت SME ها و شرکت های نوپا یک پروژه خدمات هوشمند مبتنی بر فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی (ICT) ایجاد کرده است که به نوآوری در بخش خدمات SME از سال 21 کمک خواهد کرد و در 5 فوریه (جمعه) و تا 16 فوریه اعلام می شود اعلام شده است که وی تا 8 مارس (دوشنبه) کاندیداها را جذب می کند.

این پروژه با هدف توسعه انواع مختلفی از راه حل های خدمات هوشمند با استفاده از فن آوری های مدرن مانند هوش مصنوعی (AI) و داده های بزرگ ، به طوری که SME ها می توانند بهره وری را در خدمات افزایش داده و از طریق محصولات پیشرفته ، مشتریان و بازارهای جدید ایجاد کنند. ارزش افزوده. حمایت از تجارت (تجارت توسعه راه حل).

همراه با پروژه پشتیبانی خدمات هوشمند (پروژه تحویل راه حل) که سال گذشته به تازگی راه اندازی شد ، این یک پروژه جدید برای ارتقا innovation نوآوری در بخش خدمات SME است.

در سال جاری ، در مجموع 35 وظیفه (24 وظیفه اول و 11 وظیفه دیگر) دو بار امسال انتخاب شده است و این شرکت قصد دارد تا 500 میلیون وون (2 سال) را پشتیبانی کند.

به منظور یافتن و پشتیبانی از انواع مختلف کارها ، یک شرکت منطبق بر نوع شرکت جستجو بر اساس جستجوی نقطه ای شرکت های خاص ، provider یک ارائه دهنده مستقل که از توسعه راه حل هایی که می تواند به طور جهانی توسط SME ها استفاده شود پشتیبانی می کند ، و ③ پشتیبانی توسعه همکاری بین تامین کنندگان پیش بینی می شود به عنوان کنسرسیوم انتخاب شود.

به طور خاص ، در شرکت های جستجوگر نوع مربوطه که راه حل هایی را می سازند که بلافاصله در این زمینه قابل اجرا هستند ، در ارزیابی درمان ترجیحی داده می شود (امتیاز اضافی داده می شود) و حداکثر 500 میلیون پوند شرکت های شرکت کننده برای نوع کنسرسیوم مورد نیاز همکاری بین شرکت ها و همگرایی و همگرایی بین فناوری ها. “من قصد دارم درخواست كنم.

اگر شرکتی هستید که توانایی یافتن و توسعه راه حل های مورد نیاز در سایت خدمات SME را دارید ، می توانید درخواست دهید. اگر از 16 فوریه (سه شنبه) تا 8 مارس (دوشنبه) از طریق “سیستم جامع مدیریت پروژه توسعه فناوری کسب و کارهای کوچک” اقدام می کنید ، این کار را انجام دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *