پشتیبانی برای تهیه دیگهای بخار گندله چوبی در Yeoju-si

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Yeoju City از دیگهای بخار گلوله ای سازگار با محیط زیست پشتیبانی می کند ، که تأثیر زیادی در کاهش هزینه های گرمایش و انتشار دی اکسید کربن در زمستان دارد. به طور خاص ، در سال 2020 فقط از مصارف خانگی پشتیبانی شد ، اما در سال 2021 نه تنها دیگهای بخار مسکونی بلکه دیگهای بخار برای م institutionsسسات اجتماعی نیز امکان پذیر شد.

امسال یوجو قصد دارد 4 واحد دیگ بخار مسکونی را نگهداری کند و قیمت واحد آن حدود 4 میلیون درآمد است. 70٪ از هزینه های نصب (تقریباً 2.8 میلیون بوی بد) برای محصولات ثبت شده به عنوان هدف توزیع در سازمان جنگل کره ارائه می شود و یک واحد برای امکانات اجتماعی پشتیبانی می شود و 100٪ (4 میلیون بوی بد) برای قیمت تأمین می شود.

واجد شرایط بودن برای درخواست داشتن یک آدرس در شهر یوجو است ، همراه با فرم درخواست پروژه ، ثبت ساختمان (اگر در حال ساخت است ، پروانه ساخت) ، اسنادی که می توانند محل اقامت واقعی را تأیید کنند (به عنوان مثال کپی از ثبت نام ساکن) و شرکت های بزرگ ثبت نام برای نهادهای اجتماعی. می توانید در مرکز جامعه میون · دونگ یا اداره پارک جنگلی ججو سیتی اقدام کنید.

ژانگ هونگی ، رئیس مدیر پارک جنگل گفت: گلوله های چوبی می توانند هزینه های سوخت را کاهش دهند و از جلوگیری از آلودگی محیط زیست مانند کاهش دی اکسید کربن جلوگیری کنند. ما قصد داریم فعالانه تشویق و پشتیبانی کنیم تا بتوانیم آن را بدست آوریم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *