پنج بار دارنده مدال المپیک به دلیل Capitol Power Riot دستگیر شد جهان

[ad_1]

در تاریخ 6 ژوئن ، طرفداران ترامپ در اعتراض به نتایج انتخابات به پایتخت یورش بردند. این شورش ها عواقب ویرانگری به همراه داشت و منجر به کشته شدن 5 نفر شد. پس از روزها تحقیق ، آژانس پلیس به همراه وزارت دادگستری ایالات متحده برخی از این خشم ها را شناسایی و دستور دستگیری آنها را صادر كرد.
به گفته وزارت دادگستری آمریکا ، یک دارنده مدال طلای المپیک در میان افرادی بود که به دلیل شرکت در قیام روز جمعه در کنگره آمریکا دستگیر شد.
کلته کلر ، دارنده پنج مدال شنای المپیک و هم تیمی مایکل فلپس ، ورزشکار با استعداد ، به بی نظمی و رفتار ناشایست متهم شده است.
پنج بار مدال آور المپیک به دلیل آشوب در کاخ کاپیتول دستگیر شد - عکس 1

کلته کلر به نقض نظم مدنی و حمله غیرقانونی متهم است.

عکس CBS Sports

این کیفرخواست شامل عکس هایی از کلر بود که با کاپشن و نشان تیم شنای المپیک آمریکا به کاپیتول حمله کرده بود.

در هنگام آشوب از وی خواسته شد که آقای کلر را شناسایی کند ، تیم شنا هنوز پاسخی نداد. علاوه بر این ، تلاش برای تماس با او نیز بی نتیجه بود.

وزارت دادگستری گفت که دستور دستگیری حداقل 70 مورد از شورشهای خونین روز جمعه در کپیتول را صادر کرده است ، جایی که طرفداران ترامپ فوران کردند.

در میان آنها ، شخصی را شناسایی کردند و بازداشت کردند که پرچم جنگ داخلی ایالات متحده را در حالی که به ساختمان شورای ملی حمله می کرد ، پرچمی که به عنوان سمبل نژادپرستی و برده داری در آمریکا شناخته می شود ، در دست داشت.
پنج بار مدال آور المپیک به دلیل آشوب در کاخ کاپیتول دستگیر شد - عکس 2

کوین سیفرید ، مردی با پرچم جنگ داخلی آمریکا ، به ساختمان مجلس شورای ملی حمله کرد.

در 14 ژانویه ، وزارت دادگستری حکم دستگیری کوین سیفرید – که در طول جنگ داخلی ایالات متحده همراه با پرچم جنگ اتحادیه جنوبی به کاپیتول نفوذ کرد را تأیید کرد.

سیفرید ، یکی از ساکنان دلاور ، به همراه پسرش هانتر که یک شیشه شیشه در سالن اجتماعات را شکست ، دستگیر شدند.

علاوه بر این ، یک آتش نشان سابق همچنین مظنون به پرتاب یک خاموش کننده آتش به سمت پلیس در هنگام حمله است.

این رابرت سنفورد 55 ساله است که به دخل و تصرف ، بی نظمی و حمله ، مقاومت و ممانعت از وظیفه عمومی متهم شده است. در 14 ژانویه ، قاضی دستور بازداشت وی را تا زمان دادرسی صادر كرد.

تاکنون بسیاری از دستگیرشدگان در شبکه های اجتماعی مباهات می کنند که در آخرین قیام خونین شرکت کرده اند – که منجر به تصمیم استیضاح رئیس جمهور ترامپ به اتهام تحریک به خشونت شد. در حال حرکت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *