پوچئون سیتی جلسه ای را برای اجرای سریع گزارش نیمه اول سال 2021 برگزار می کند تا از بحران اقتصادی عبور کند تاج 19

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] پوچئون سیتی جلسه ای را برای اجرای سریع گزارش برای نیمه اول سال 2021 برگزار کرد ، از 25 تا 27 به مدت سه روز به ریاست معاون شهردار شیم چانگ بو.

این جلسه توجیهی برای بررسی برنامه های این پروژه آماده شده است که امسال برای بهبود اقتصاد و بحث در مورد مشکلات فرآیند اجرا در شرایطی که تقاضای داخلی و مصرف به دلیل گسترش کرونا 19 و قرنطینه افزایش یافته است.

برای پاسخگویی پیشگیرانه به شرایط دشوار اقتصادی ، خطرات اشتغال و ناامنی های خارجی ناشی از کرونا 19 ، این شهر از ابتدای سال اقدامات مقدماتی را اعمال کرد و با تمرکز بر 290.6 میلیارد KRW ، 65٪ هدف سریع ، اقدامات اولیه را آغاز کرد. عملکرد در نیمه اول 477.1 میلیارد KRW. من قصد دارم برآورده کنم

این 10 درصد افزایش از هدف وزارت 55.1 درصد است و قصد دارد در نیمه اول سال تمام قدرت اداری موجود را بسیج کند تا اجرای سریع بتواند به عنوان نقطه استقبال از بهبود اقتصاد محلی عمل کند. علاوه بر این ، ما در نظر داریم جلسات ضد متقابل منظمی را برای تبادل اطلاعات بین بخش ها و تهیه راه حل برای مشکلاتی که ممکن است در هنگام ارتقا of پروژه ایجاد شود ، برگزار کنیم ، به طوری که پروژه های متمرکز زودتر ارتقا می یابند.

شهردار پاک یون گوک گفت: “همانطور که در نیمه اول سال علی رغم شرایط دشوار اقتصادی در سال گذشته به عنوان یک نهاد عالی برای اجرای سریع انتخاب شد ، امیدوارم همه کارمندان دولت با احساس مسئولیت تمام تلاش خود را انجام دهند که اقتصاد می تواند با اجرای سریع مالی در سال جاری به سطح 19 قبل از کرونا برسد. “”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *