پیر کاردین افسانه مد درگذشت جهان

[ad_1]

پیر کاردین ، ​​طراح لباس افسانه ای فرانسوی ، 29 دسامبر در سن 98 سالگی درگذشت. وی در بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای ، این ایده را مطرح کرده است که یک مارک تجاری نه تنها در لباس پوشیده می شود ، بلکه از عطر به اتومبیل نیز گسترش می یابد.

وی در نزدیکی ونیز از پدر و مادری فرانسوی-ایتالیایی متولد شد و کار خود را با ساختن ماسک و لباس نمایشی برای “زیبایی و جانور” ژان کوکتو آغاز کرد. یک سال بعد ، او به خانه مد کریستین دیور پیوست.
پیر کاردین افسانه مد درگذشت - عکس 1

طراح فرانسوی ، پیر کاردین ، ​​در نمایشگاه BST برای بهار / تابستان و پاییز / زمستان در Teul-sur-Mer (فرانسه) در 6 اکتبر 2008 با مدل هایی ظاهر شد.

پیر کاردین که در زمان حیات خود متولد شده است ، به خاطر جسارت تجارت جسورانه اش مشهور است ، که باعث ایجاد جنجال و ستایش دنیای مد می شود. او اولین طراح بود که در اواخر دهه 1950 این مجموعه را در فروشگاه های بزرگ به فروش رساند و منجر به محرومیت مختصر انجمن طراحان مد فرانسه شد.
اما این مانع او نشد. وی بعداً اولین کسی شد که به مواردی مانند عطرها ، لوازم جانبی و حتی مواد غذایی مجوز می دهد که اکنون عامل اصلی درآمد بسیاری از مارک های مد است.
پیر کاردین افسانه مد درگذشت - عکس 2

پیر کاردین ، ​​طراح لباس فرانسوی ، در 27 فوریه با استودیوی Pierre Courtial در استودیوی خود پیر کاردین در پاریس ، ژست می گیرد

پیر کاردین همچنین در سال 1979 ، زمانی که این کشور به روی دنیای خارج بسته بود ، پیشگام ارائه یک مجموعه مد در چین بود. و تنها دو سال پس از سقوط دیوار برلین ، نمایش مد کاردین در میدان سرخ در پایتخت ، مسکو (روسیه) 200000 تماشاگر را به خود جلب کرد.
از فوریه سال 2020 ، او هنوز به طور مداوم در حال نوآوری است و با یک طراح 70 سال از او جوانتر همکاری می کند. پیر کاردین یک بار به اشتراک گذاشته است که او سعی می کند همیشه متفاوت باشد تا خودش باشد ، خواه مردم او را دوست داشته باشند یا نه.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *