پیش بینی غم انگیز WHO: 100000 نفر در جریان المپیک بر اثر کووید -19 جان خود را از دست خواهند داد | جهان

[ad_1]

آقای تدروس در دیدار با کمیته بین المللی المپیک (IOC) در توکیو گفت که “همه گیری یک آزمایش است و جهان در این آزمون شکست می خورد”.

وی همچنین به کسانی که معتقدند همه گیری تمام شده است هشدار داد زیرا تعداد عفونت ها در کشورشان تحت کنترل است “زندگی در بهشت ​​احمق ها”.

“بی عدالتی هولناک” ، زمانی که 75 درصد از واکسن های جهانی کووید -19 فقط به 10 کشور تعلق دارد ، نیز توسط وی محکوم شد.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی هشدار وحشتناکی صادر کرد: “بیش از 4 میلیون نفر جان باختند و بسیاری هنوز در حال مرگ هستند. امسال تعداد قربانیان نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر شده است. تا زمانی که من صحبت می کنم ، بیش از 100 نفر جان خود را بر اثر کووید -19 از دست خواهند داد. و با خاموش شدن شعله المپیک در 8 آگوست ، بیش از 100000 نفر ناپدید می شوند. “

پیش بینی غم انگیز WHO: 100000 نفر در طول المپیک بر اثر کووید -19 جان خود را از دست خواهند داد - تصویر 1

ورزشکاران المپیک نپال هنگام ورود به ژاپن منتظر آزمایش کووید -19 در فرودگاه هستند

سازمان بهداشت جهانی اکنون از دولتها می خواهد تا برای رسیدن به هدف واکسیناسیون 70٪ از کل کشورها در برابر COVID-19 تا اواسط سال 2022 تلاش کنند. تخمین زده می شود که جهان تا سال 2022 نیاز به تولید 11 میلیارد دوز Covid-19 داشته باشد. .
علاوه بر این ، تدروس همچنین هشدار داد که عدم به اشتراک گذاشتن واکسن ها ، آزمایش ها و درمان ها ، از جمله اکسیژن پزشکی ، باعث همه گیری “دو طرفه” می شود-به این معنی که یک طرف می تواند دستور بازدارندگی را تسهیل کند و دیگری که برای محکم کردن مجدد باز نمی گردد. محاصره..
علی رغم پیش بینی های بسیار وحشتناک ، مدیرکل WHO گفت که المپیک توکیو هنوز باید برگزار شود تا به جهان نشان داده شود که اگر به درستی برنامه ریزی و به طور کامل اجرا شود ، می توان به چه چیزی دست یافت.
پیش بینی غم انگیز WHO: 100000 نفر در جریان المپیک بر اثر کووید -19 جان خود را از دست خواهند داد - عکس 2

نماد المپیک در توکیو (ژاپن)

“المپیک این قدرت را دارد که جهان را به هم نزدیک کند ، الهام بگیرد ، و آنچه را که ممکن است نشان دهد. باشد که پرتوهای امید از این زمین طلوع جدیدی برای جهانی سالم تر ، ایمن تر و عادلانه تر بدرخشد. “

در حال حاضر ، تنها حدود 34 درصد از مردم ژاپن حداقل یک دوز واکسن کووید -19 دریافت کرده اند. بسیاری از مقامات ترس دارند که المپیک پیش رو می تواند به یک رویداد بسیار مسری تبدیل شود.
شمار مبتلایان به کووید -19 در توکیو نیز افزایش یافته است. مسابقات المپیک بدون تماشاگر برگزار می شود. در حال حاضر 79 مورد مربوط به المپیک Covid-19 وجود دارد.

هزینه ای که باید برای به تعویق انداختن المپیک توکیو بپردازید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.