چرا تعداد مرگ و میرهای Covid-19 فقط در 24 ساعت در پرو ناگهان سه برابر شده است؟ | جهان

[ad_1]

به طور خاص ، تعداد مرگ و میرهای Covid-19 در پرو طی 24 ساعت گذشته 3 برابر شده است که در مجموع 180764 مرگ به دلیل همه گیری در آن کشور رخ داده است. در حال حاضر پرو کشوری است که بالاترین میزان سرانه مرگ و میر از Covid-19 را در جهان دارد.
به گفته مقامات پرو ، این داده ها در حال افزایش است زیرا هنوز هیچ ابزاری برای آزمایش Covid-19 در کشور وجود ندارد ، که این امر تأیید اینکه آیا شخصی به دلیل عفونت مرده است دشوار است.
چرا تعداد مرگ و میرهای Covid-19 فقط در 24 ساعت در پرو ناگهان سه برابر شده است؟  - 1. عکس

تعداد کشته شدگان Covid-19 در پرو به طور ناگهانی فقط در یک روز سه برابر شد و نگرانی های زیادی را ایجاد کرد

در تاریخ 1 ژوئن ، خانم ماروشکا چوکوبار ، آماری پرو ، تأیید کرد که بیش از 180،000 نفر در اثر Covid-19 جان خود را از دست داده اند ، در حالی که در روز گذشته کمتر از 70،000 نفر بوده است.

“با این موضوع ، می توانیم بفهمیم که بر اساس معیارهای رسمی و مجموعه داده های پیشنهادی ، این گروه کاری در حال کار است ، بنابراین می توانیم آمار واقعی روزانه را بدست آوریم ، واقعی ترین واقعه در مورد همه گیری پرو. “گفت خانم ماروشکا چوکوبار.

مدت هاست که بسیاری از کارشناسان هشدار می دهند که تعداد کشته شدگان Covid-19 در پرو بسیار بیشتر از آمار رسمی است.

برزیل همچنان کشوری است که بیشترین تعداد مرگ و میر Covid-19 را در آمریکای لاتین دارد. با این حال ، بر اساس نسبت جمعیت و داده های به روز شده ، میزان سرانه در پرو هنوز دو برابر بیشتر از برزیل است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *