چرا شرکت های آلمانی در میان اپیدمی وحشتناک Covid-19 خوشبین هستند؟ | جهان

[ad_1]

اطلاعات اخیر نشان می دهد که اعتماد اقتصادی در تجارت آلمان به شدت رشد کرده است. شاخص تجارت موسسه تحقیقات اقتصادی دانشگاه مونیخ (ایفو) برخلاف پیش بینی ها در دسامبر به 92.1 رسید. تحلیلگران می گویند یارانه های دولتی و رشد صادرات به چین تأثیرات منفی محاصره را به حداقل رسانده است.

كلمنس فاوست ، رئیس ایفو ، می گوید كه صادرات به تنهایی انجام نمی شود. صنایع داخلی مانند حمل و نقل نیز به لطف فعالیت های صنعتی و تجارت آنلاین عملکرد خوبی دارند.

این شاخص های جدید از نظرسنجی شرکت ها مشتق شده است که نشان می دهد آلمان می تواند از کاهش اقتصادی در سه ماهه چهارم سال 2020 جلوگیری کند. با این حال ، لازم به ذکر است که شرکت ها در حال تکمیل نظرسنجی هستند تا آلمان در محاصره اخیر قرار گیرد. این کشور همچنین پس از Brexit با انگلیس یک معامله تجاری دارد ، در حالی که انگلیس یک بازار بزرگ آلمان است.

مایکل اشمیت ، رئیس اتاق بازرگانی انگلیس در آلمان گفت: “توافقنامه تجاری وجود داشته باشد یا نه ، در اوایل سال 2021 تغییرات بزرگی رخ خواهد داد. بسیاری از شرکت ها و اعضای اتاق بازرگانی انگلیس در آلمان به ما گفته اند که انتظار دارند ژانویه بسیار دست انداز باشد و گفته اند که این یک روش بسیار ملایم برای گفتن است. ”

دولت آلمان میلیاردها یورو برای حمایت از شرکت ها ، خانواده ها و فریلنسرها یارانه می دهد. اما این کشور مجبور است تا 10 اکتبر برای مقابله با موج جدیدی از عفونت های Covid-19 مسدود کند. اطمینان از تجارت آلمان در ژانویه 2021 باید به تاریخ رفع حصر بستگی داشته باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *