چرا پاریس تنها پایتخت اروپا است که پرواز هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای بدون سرنشین را ممنوع می کند؟ | جهان

[ad_1]

خاویر دوپوی ، یک اپراتور هواپیمای حرفه ای ، در مورد این موضوع اظهار نظر کرد:
“در واقع ما تقریباً ممنوع الکار بودیم. این داستان شخصی است که از قدرت سو ab استفاده می کند. بسیاری از مردم از نظر اقتصادی بسیار مبارزه می کنند. واقعاً همه ما را تحت تأثیر قرار می دهد. “
طبق قانون ، پاریس یک منطقه پرواز ممنوع برای هواپیماهای بدون سرنشین است. با این حال ، در سال های اخیر ، به بسیاری از اپراتورها اجازه داده شده است که هواپیماهای بدون سرنشین را در سطح شهر انجام دهند ، منوط به درخواست رسمی پلیس.

در ژانویه 2021 ، مقامات فرانسه ناگهان تصمیم خود را تغییر دادند. پس دلیل چیست؟

بسیاری پس از مطرح شدن موضوع استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمله به حریم خصوصی مردم در ماه مه سال 2020 ، این اقدام را اقدامی تلافی جویانه می دانند.
چرا پاریس تنها پایتخت اروپا است که پرواز هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای بدون سرنشین را ممنوع می کند؟  - 1. عکس

در حال حاضر ، پلیس در پاریس دیگر به اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین اجازه نمی دهد تجهیزات لازم را برای عکاسی و عکاسی از هوا از پاریس استفاده کنند.

“از آنجا که پلیس خود نمی تواند از هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر معترضان استفاده کند ، زیرا این یک تخلف است – طبق شورای قانون اساسی. به همین دلیل پلیس دیگر نمی تواند از هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کند. بنابراین به تلافی ، پلیس همه اپراتورهای هواپیما را از استفاده از آنها برای کار منع کرد. امانوئل ویر ، دبیرکل اتحادیه روزنامه نگاران SNJ گفت:
پلیس پاریس از اظهار نظر در مورد این ممنوعیت خودداری کرد. در همین حال ، اپراتورهای هواپیماهای غیرنظامی می گویند این ممنوعیت بر معیشت آنها و شهرت پاریس تأثیر می گذارد.
“در حال حاضر ، پاریس تنها شهر در جهان است که نمی توانیم عکس بگیریم. و پاریس با بناهای تاریخی ، تاریخ و فرهنگ خاص خود شهر بسیار مهمی در جهان است. اما اکنون هیچ کس نمی تواند از بالا از پاریس عکس بگیرد. بنابراین افراد باید به مخازن تصویر وابسته شوند یا به هیچ وجه از آنها استفاده نکنند. واقعیت این است که بسیاری از مردم در حال ترک هستند و این باعث آبروریزی شهرت و اعتبار پاریس است. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *