چرا کیم سانگ هو شهردار هانام بر “تاریخچه” جلسه اجرایی تأکید کرد؟

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] هانام سیتی مدیر كیم ای دونگ دبیرستان Shinpyeong را به جلسه اجرایی در تاریخ 28 دعوت كرد و وقت داشت با شناخت تاریخ شهر هانام با مسیری كه شهر باید طی كند همدردی كند.

به گفته شهر در تاریخ 29 ، حدود 50 نفر ، از جمله شهردار سنگ هو کیم ، معاون شهردار نام-گون کیم و مدیران اجرایی ، به طور آنلاین در این جلسه شرکت کردند.

مدیر كیم آی دونگ از دبیرستان Shinpyeong كه به این كنفرانس دعوت شده بود ، سخنرانی ای با عنوان “دیروز ، امروز و فردا در شهر هانام” ارائه داد.

در این سخنرانی ، مدیر كیم ضرورت استفاده و ترویج تاریخ و میراث فرهنگی را با كشف مطالب و همچنین توضیح دروس تاریخ هانهم مطرح كرد.

کارگردان کیم پیشنهاد کرد: “ویرانه های پیش از تاریخ Misa-dong مکانی است که در آن آثار باستانی از پارینه سنگی تا عصر آهن وجود دارد و محتوای تبلیغاتی زیادی می توان یافت.”

وی همچنین با تشریح داستان سرایی با کمک قو در جزیره دانگ جونگ ، درسهایی از چهره هایی که شعرهایی مانند گیل یون یو و یونگ-کی کیم و برنامه های روابط عمومی را با استفاده از آنها ارائه کردند ، بر تلاش برای ایجاد فرهنگ با کیفیت بالا تأکید کرد.

به ویژه ، بنیانگذار دانشکده کشاورزی کنعان ، جنبش NEW Saemaul کیم یونگی ، اثرات پروژه نوسازی شهری این شهر را به اشتراک گذاشت و همدردی زیادی کرد.

شهردار کیم ، که ریاست جلسه را بر عهده داشت ، جلسه را خاتمه داد و این بار سه دلیل آماده سازی را فاش کرد.

شهردار کیم گفت: “اولین دلیل برای فکر کردن در مورد معنای تاریخ شعر ، یادگیری حکمت و زندگی است که تاریخ می آموزد. دوم این است که به فکر پرورش عشق و غرور برای شهر باشید ، زیرا بیش از 90٪ از هجوم جمعیت در شهر ما از مناطق دیگر است. “و سوم این است که در مورد مشکلات زیادی که در این شهر به وجود خواهد آمد ، فکر کنیم. من می خواهم خردی را یاد بگیرم که در طول تاریخ با آن کنار بیایم. “

وی سپس پرسید: “بر اساس درک کافی از تاریخ شهر ، از شما می خواهیم که با درج تاریخ در همه زمینه ها مانند توسعه شهری در آینده برای حفظ هویت شهر تلاش کنید.”

در همین حال ، مدیر كیم یون دون ، كه مسئول سخنرانی آن روز بود ، در سال 1982 از دپارتمان آموزش تاریخی دانشگاه گونجو عادی فارغ التحصیل شد ، وارد اولین حرفه معلمی شد و از ماه مارس پس از آن مدیر دبیرستان Shinpyeon 2018 شد گذراندن دبیرستان. مدرسه و دبیرستان گوانجو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.