چلسی ، مدیر لمپارد هارد … “ارزیابی که انتظارات را برآورده نمی کند باید تغییر کند”

[ad_1]

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار پاک سونگ مین = سرانجام فرانک لمپارد ، مربی چلسی گرفتار شد. شایعات زیادی مبنی بر جدایی این تیم وجود داشت اما باشگاه چلسی رسما جدایی را اعلام کرد.

در تاریخ 25 ام (از این پس به وقت کره) ، چلسی در وب سایت خود اعلام کرد که در حال جدایی از مدیر فرانک لمپارد هستند.

چلسی گفت ، “(کیونگ جیل-یون) تصمیمی بسیار دشوار بود. ما از کمک لمپارد سپاسگزاریم ، اما دستاوردهای اخیر انتظارات باشگاه را برآورده نکرده است.”

جنسیت ضعیف دلیل واضحی است. چلسی در آخرین بازی های EPL 5 خود ، از جمله شکست 0-2 مقابل لستر سیتی در هفته گذشته ، با یک پیروزی ، 1 تساوی و 3 باخت کند شده است. ناامیدکننده تر است زیرا من مدتها قبل از فصل سرمایه گذاری کردم.

پیش از این فصل ، چلسی در مجموع 247 میلیون یورو (حدود 330 میلیارد درآمد کسب شده) برای تقویت بازیکنان خود سرمایه گذاری کرد.

از آن زمان به بعد ، چلسی که تیم را از ابتدای بازار نقل و انتقالات با تیمو ورنر و حکیم چیچ پر کرده است ، بازیکنان جدیدی را از مهاجمان به دروازه بانی مانند بن چیلول ، تیاگو سیلوا ، کای هاربرتز و ادوارد مندی برای تقویت مهارت های خود جذب می کند. .

او برنده بازار نقل و انتقالات بود ، اما پیروزی در لیگ واقعی دشوار بود.

چلسی که قبل از فصل در رده های قهرمان قرار داشت ، با ثبت نامناسب 8 برد ، 5 تساوی ، 6 باخت و 29 امتیاز به رده نهم رسید.

سرانجام ، مدیران چلسی جدایی خود را از مربی لمپارد “افسانه” اعلام کردند. رئوس مطالب وارث نیز مشخص شد.

این باشگاه گفت: “تا زمانی كه مدیر جدیدی منصوب نشود ، به طور خاص ذکر نخواهد شد” ، اما رسانه های محلی توماس توچل را که پاری سن ژرمن را هدایت می کرد ، به عنوان یک جانشین قوی می دانند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *