چونگجو ، جلسه ای در مورد یک طرح تجاری برای حیوانات و ماهیگیری برای سال 2021

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] بیست و هفتمین شهر چونگجو پس از تصمیم برای حمایت از بخش دام و شیلات در سال 2021 ، در تاریخ 27th یک کنفرانس ویدیویی برگزار کرد.

این جلسه آزمایشی یک ویدئو کنفرانس حضوری با در نظر گرفتن وضعیت کرونا 19 بود و در حدود 40 دقیقه برای سرپرست تیم و مدیر دام در گو ، یوپ و میون برگزار شد.

محتوای جلسه به ترتیب آزمایش سیاست اصلی برای ارتقا project پروژه در سال 2021 ، اطلاعات مربوط به تغییرات پروژه نسبت به سال قبل ، پرسش و پاسخ و شنیدن پیشنهادات بود.

برای تجارت دام و شیلات در سال 2021 اجرای بودجه ▲ جلوگیری از تکرار انتخاب هدف promotion تبلیغ عمیق پروژه به عنوان سیاست عملیاتی اصلی مشخص شد و این پروژه در دسترس مسئولین Gu ، Eup و میون که روی پروژه کار می کنند تا پروژه کامل شود.

علاوه بر این ، کنفرانس ویدئویی به دلیل تکثیر کرونا 19 به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد ، اما عمدتا برای جلسات سطح اجرایی استفاده می شود ، بنابراین مزایای زیادی در بین کارکنان کار وجود ندارد.

این جلسه برای کارمندان سطح کار که فرصت زیادی برای مواجهه با کنفرانس ویدیویی نداشته اند ، تجربه جدیدی است و قصد دارد در صورت نیاز به برگزاری جلسات ، مانند ارائه س questionsالات فوری بعداً ، به طور فعال از آنها استفاده کند

یک مقام شهرستانی گفت: “من توانستم مطالب را به صورت کتبی مدیریت کنم ، اما ما در حال برنامه ریزی یک کنفرانس ویدیویی برای ارتقا عمیق تجارت بودیم و قصد داریم در آینده به صورت مداوم آن را در پاسخ به پاسخ های مثبت مردم در سطح کار وی گفت: “من تمام تلاش خود را خواهم كرد تا كاملاً تجارت دام و شیلات را در سال 2021 ارتقا دهم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *