چونگ بوک انجام ، مراقبت های دشوار را با یک حسابرسی قبل از مشاوره حل کنید

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Chungcheongbuk-do با تصویب “دستورالعمل حسابرسی مقدماتی حسابرسی برای دولت فعال در Chungcheongbuk-do” مبنای قانونی برای حسابرسی قبل از مشاوره را ایجاد کرد.

این مصوبه که برای ایجاد مبانی قانونی برای ممیزی قبل از مشاوره و بهبود دسترسی به سیستم ساکنان تصویب شده است ، قرار است در دهم این ماه منتشر شود و حاوی محتوای عملیات است.

با لازم الاجرا شدن این مصوبه ، استان چونگبوك قصد دارد تا ممیزی های پیش از مشاوره را در مورد مسائلی كه تأثیر قابل توجهی بر زندگی ساكنان استان دارد ، ارتقا دهد ، تا قابلیت اطمینان استان را افزایش دهد و ممیزی حل مسئله را ایجاد كند كه به احیای مجدد اقتصاد محلی.

به طور خاص ، در این سال ، ممیزی های مختلف قبل از مشاوره ، مانند پشتیبانی برای رسیدگی به مواردی که ممکن است در طی فرآیند واکسیناسیون Crown 19 ایجاد شود ، رسیدگی به مسائل اقتصادی و زندگی ، مانند صدور مجوز و مجوز به دلیل مقررات مختلف غیر ضروری ، پشتیبانی از اجرای سریع ، و غیره. ما قصد داریم روی حل آن تمرکز کنیم.

حسابرس Chungcheongbuk-do لیم یانگ گی گفت: “برای رسیدگی به مشکلات شهروندان و مقامات دولتی که با Corona Blue مشکل دارند ، ما برای کمک به توسعه استان و غلبه بر تاج ، یک ممیزی حل مسئله را از طریق ممیزی های پیش مشاوره ایجاد خواهیم کرد. 19 . “او گفت.

در همین حال ، استان چونگ بوک برای دومین سال متوالی (2019 ~ 2020) به عنوان یک سازمان عالی برای مشاوره های مقدماتی و عملیات حسابرسی انتخاب شد و ریاست جمهوری و وزیر ادار public عمومی و امنیت را دریافت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.