چونگ بوک در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد به کلاس اول دست یافت

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Chungcheongbuk-do اعلام کرده است که در “ارزیابی سیاست مبارزه با فساد 2020” که توسط کمیسیون حقوق ملی در تاریخ بیست و ششم اعلام شده است ، به عنوان بالاترین درجه موسسه درجه یک انتخاب شده است. از سال قبل در درجه 3 درجه دو افزایش یافته و نمره کل 91.82 بود که بالاترین امتیاز در کلان شهر بود. فقط دو مقام محلی محلی در Chungbuk و Jeollanam-do وجود دارند که در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد در سال 2020 به درجه 1 رسیده اند.

استان چونگ بوک پس از رسیدن به درجه 2 (بالاترین سطح) از نظر صداقت برای 3 سال متوالی در دسامبر سال گذشته به یک موفقیت دست یافت.

ارزیابی سیاست مبارزه با فساد سیستمی برای افزایش صداقت از طریق ارزیابی فعالیت ها و نتایج ضد فساد و تبلیغات توسط نهادهای عمومی در سطوح مختلف است و از سال 2002 هر ساله توسط کمیسیون ملی حقوق بشر کره انجام می شود.

ارزیابی امسال 263 م institutionsسسه را شامل می شود ، از جمله ادارات مرکزی اداری ، دولت های محلی ، خدمات آموزش و پرورش استان ها و م institutionsسسات عمومی ، و دوره ارزیابی اجرای سیاست های ضد فساد است که از نوامبر 2019 تا اکتبر 2020 انجام شده است. سه حوزه (برنامه ، عملکرد ، اجرا و انتشار) با ارزیابی 8 زیر حوزه و 20 شاخص برای محاسبه ارزیابی ارزیابی می شود.

چونگ بوک دو 20 وظیفه اصلی سیاست ضد فساد را برای دستیابی به بالاترین مقام در ارزیابی سیاست مبارزه با فساد در سال 2020 انتخاب کرده است ، جلسه ضد فساد و یکپارچگی رهبران ، جلسه بررسی بهبود یکپارچگی کلیدها بخشهای مدیریت و مراقبه از صداقت صدا و صداقت برای ارتقا sense احساس صداقت کارکنان. این برنامه بر مدیریت یک سیستم یادگیری روزانه و 1 بخش و 1 سیاست صداقت متمرکز است.

علاوه بر این ، از طریق آموزش های ساختگی برای گزارش تخلفات قانون اعمال و جستجو ، توانایی پاسخگویی به شرایط کلاهبرداری یا دریافت پول و کالا یا سرگرمی ، و همچنین سیستم یکپارچگی ، که سایت های ساختمانی را با بازرسان کلانشهرها بازرسی می کند ، بهبود یافته است. به عنوان یک کارزار برای گسترش فرهنگ صداقت از طریق شورای یک سالن عمومی صداقت. پاسخ بسیار خوبی از برنامه دریافت شد

Chungbuk-do به طور فعال سیاست های شخصی را مطابق با شاخص های ارزیابی مانند بهبود اثربخشی بهبود سیستم ، که در سال قبل ناکافی بود ، ترویج می کند. به ویژه ، نکته اصلی این است که عوامل خطر فساد و فساد با گسترش مشاوره قبلی ، که از سال 2019 به طور جدی انجام شده بود ، از بین رفته و کارمندان دولت یک دولت فعال را انجام داده اند. تجزیه و تحلیل می شود که او انجام داد.

حسابرس استان چونگ بوک لیم یانگ گی گفت: “با دستیابی به کلاس اول در ارزیابی سیاست ضد فساد و دستیابی به کلاس دوم در ارزیابی صداقت برای سه سال متوالی ، چونگ بوک خود را به عنوان منطقه ای که منجر به گسترش اصول اساسی و استفاده از مدیریت صداقت. وی گفت: ما همچنان تلاش بیشتری خواهیم کرد تا با اقدامات مختلف صداقت فضای انسجام و معیشت در سازمان کارمندان دولت ایجاد کنیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *