چونگ بوک دو ، تا 2 میلیون وون برای شرکت کنندگان محلی در نمایشگاه غذا حمایت کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] چونگ بوک دو اعلام کرده است که فرصت هایی را برای نمایشگاه های مواد غذایی برای شرکت های کشاورزی و غذایی در استان فراهم می کند و پروژه را برای حمایت از مشارکت در نمایشگاه های محلی مواد غذایی برای بهبود تصویر مواد غذایی کشاورزی در استان ارتقا می دهد.

اهداف پشتیبانی شرکت های تولید و فرآوری مواد غذایی کشاورزی (شرکت های کشاورزی ، شرکت های غذایی ، تولیدکننده نوشیدنی های الکلی سنتی و غیره) در استان چونگ بوک هستند و غرفه داران می توانند برای بخشی از هزینه مشارکت ، مانند غرفه نمایشگاه و اجاره تجهیزات ، پشتیبانی دریافت کنند. هزینه ، تا 2 میلیون درآمد.

برای تحریک مشارکت شرکت های مختلف غذایی ، این پروژه از غرفه داران جدید و شرکت هایی که از محصولات کشاورزی تولید شده در این استان به عنوان مواد اولیه استفاده می کنند پشتیبانی اولویت دارد.

“من امیدوارم که این پروژه برای حمایت از مشارکت در نمایشگاه به ارتقا the ارتقا of شرکت های صنایع غذایی در حومه شهر و توسعه کانال های فروش کمک کند.” ما همه تلاش خود را برای افزایش رقابت خود انجام خواهیم داد. “

از طرف دیگر ، پروژه حمایت از مشارکت در نمایشگاه های مواد غذایی از سال 2015 آغاز شده است و سال گذشته 33 شرکت در استان از مشارکت در نمایشگاه های محلی مواد غذایی حمایت کردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *