چونگ بوک دو ، ظرفیت کل بازرسی ایمنی فرآورده های دامی در آماده سازی برای تعطیلات سال نو میلادی

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] مرکز آزمایش بهداشت حیوانات Chungcheongbuk-do اعلام کرد که از 29 ژانویه تا 14 فوریه وارد سیستم کار ویژه ای برای بازرسان کشتار می شود تا تقاضای محموله های کشتار دام را تأمین کند و با ارائه محصولات دامی قیمت ها را تثبیت کند. قبل از سال جدید قمری ، اوج فصلی برای مصرف گوشت.

آزمایشگاه توانبخشی حیوانات برای مقابله با حجم فزاینده کشتار ، زمان دریافت شکایات ذبح را از ساعت 8 تا 7 صبح برای انجام کشتار زودهنگام و کمک به بازرسی کشتار در روزهای تعطیل تنظیم می کند.

بنابراین پیش بینی می شود که 24000 راس گاو ، نژادی از گاوهایی که کشتار آنها در سال جدید قمری افزایش می یابد ، در مقایسه با ماه قبل 54٪ افزایش یابد

علاوه بر این ، با توجه به اینکه ممکن است بسته به میزان رو به رشد کشتار ، مدیریت بهداشت ناکافی باشد ، این شرکت قصد دارد با انجام بازرسی های بهداشتی روزانه در کشتارگاه ها و آزمایشات تشدید یافته برای محصولات باقیمانده دامپزشکی ، همه کار ممکن را برای اطمینان از محصولات دامی ایمن انجام دهد و میکروارگانیسم های بیماری زا در گوشت.

چانگ-سئوپ کیم ، مدیر آزمایشگاه توان بخشی حیوانات گفت: “ما 19.2٪ از توزیع محصولات محلی حیوانی را در کره تأمین می کنیم.” “ما سعی خواهیم کرد اطمینان حاصل کنیم که ساکنان می توانند محصولات حیوانی را با اطمینان خریداری کنند. امیدوارم که مصرف کنندگان از محصولات حیوان خانگی برای کشاورزی و جوامع روستایی ما نیز استفاده کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.