چونگ بوک دو اولین نهاد مشورتی عمومی و خصوصی در مورد واکسیناسیون تاج را دارد. 19

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در 29 ام Chungcheongbuk-do جلسه ای از اولین شورای واکسیناسیون عمومی و خصوصی برای واکسیناسیون کرونا 19 برگزار شد ، که اولین شروع بازگشت به زندگی روزمره است.

مشارکت های خصوصی و خصوصی در این جلسه از جمله بررسی آمادگی برای دوره قبل از واکسیناسیون در برابر ماه جدید COVID-19 و جمع آوری نظرات از هر سازمان و سازمان مورد بحث قرار گرفت.

شورای واکسیناسیون خصوصی و خصوصی که این بار تشکیل شده با نمایندگان سازمانهای بزرگ خصوصی مانند شورای استانی چونبوک ، انجمن شهروندان سالخورده ، فدراسیون کتابهای بانکی شخصی و انجمن زنان است.

پلیس ، انجمن های پزشکی ، انجمن های پرستاران ، بیمارستان ها ، مراکز بهداشتی و 12 سازمان و سازمان مرتبط دیگر گردهم آمدند تا واکسیناسیون روان را ترویج دهند.

برای اطمینان از مصونیت جمعی و تسریع در پایان کرونا 19 ، دوو از اواخر سال گذشته واکسیناسیون پیشگیرانه علیه کرونا 19 آماده کرده و از ماه جدید تا سپتامبر علیه 1.35 میلیون نفر از ساکنان این شهر واکسینه می شود.

برای این منظور ، بیش از 14 مرکز واکسیناسیون در 11 شهر و شهرستان در استان نصب شده است و 568 مرکز پزشکی به عنوان مراکز درمانی تعیین شده و واکسیناسیون سیستماتیک در حال آماده سازی است ، بدون هیچ مشکلی ، مانند آماده سازی خرید یخچال فریزر برای نگهداری ایمن واکسن های حساس به دما

علاوه بر این ، به منظور تأمین نیروی کار برای 14 مرکز واکسیناسیون که از اول کار می کنند ، از طریق شورای سیاسی شهر و منطقه با کمک قبلی ، وضعیت کسب نیروی کار به شدت بررسی شد و 485 کادر پزشکی و پشتیبانی اداری ارائه شد.

در آینده ، این استان قصد دارد با آمادگی بیشتر ، واکسیناسیون به دلیل کمبود کادر پزشکی مختل نشود ، خواستار حمایت و همکاری فعال از بیمارستان های استان می شود.

معاون فرماندار کیم جانگ هو ، رئیس تیم ارتقا promotion واکسیناسیون COVID-19 در Chungcheongbuk-do ، گفت: “افتتاح یک نهاد مشاوره ای برای واکسیناسیون عمومی و خصوصی برای پایان دادن به COVID-19 در شرایط دشوار بسیار منطقی است.” ما مشتاقانه منتظر همکاری فعال هر آژانس هستیم تا بتوانیم این کار را انجام دهیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.