چونگ بوک-دو در دستیابی به پروژه های هوشمند ساخت کارخانه در دهه 20 در کشور رتبه اول را دارد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Chungcheongbuk-do با انتخاب و حمایت از 199 شرکت در استان در سال 2020 برای تهیه و گسترش پروژه کارخانه های هوشمند که توسط وزارت SME ها و شرکت های نوپا تبلیغ می شود ، بهبود رقابت در نوآوری های تولیدی شرکت ها را تشویق می کند.

در ابتدا ، Chungbuk-do با هدف پشتیبانی از 155 شرکت در پروژه تأمین و گسترش کارخانه های هوشمند ساخته شد ، اما با حمایت فعال شرکت های کوچک و متوسط ​​در استان ، بیش از 44 شرکت انتخاب و پشتیبانی شدند و به موفقیت 128.3٪ دست یافتند. سال گذشته ساخت هوشمند کارخانه

این اولین در میان 17 شهر و استان در سراسر کشور بود و 21.4 میلیارد درآمد کسب کرد ، از 16.3 میلیارد به دست آمده 5.1 میلیارد وون افزایش داشت که در ابتدا برای تأمین بودجه ملی برنامه ریزی شده بود که منجر به افزایش حمایت شرکتی شد.

پروژه توسعه و توسعه Smart Factory طرحی است كه توسط بخش SME جهت افزایش رقابت پذیری تسهیلات تولیدی برای SME ها ارتقا یافته و هدف آن ساخت 30،000 كارخانه هوشمند در سراسر كشور تا سال 2022 است.

در نتیجه ارتقا active فعال پروژه های تأمین هوشمند و گسترش کارخانه های Chungbuk-do و Chungbuk Techno Park ، از سال 2014 تا سال گذشته ، 827 شرکت تأسیس شد که به حدود 6٪ تعداد تولید کنندگان رسید. این اولین دستاورد در درجه ساخت و ساز بر اساس منطقه شهری ملی است.

شرکت های انتخاب شده برای پروژه ساخت هوشمند بودجه دولت را در حدود 50٪ از کل هزینه پروژه دریافت می کنند ، اما استان Chungbuk علاوه بر این 10٪ از هزینه های محلی برای کاهش هزینه را فراهم می کند ، که بزرگترین مشکل شرکت ها در ساخت کارخانه هوشمند به عنوان ساخت اضافی تسهیلات و پرداخت خودکار.

علاوه بر این ، Chungbuk-do برای اولین بار در کشور “پروژه پشتیبانی کارخانه کسب و کار کوچک هوشمند Chunbuk” را در کشور تبلیغ می کند ، با این واقعیت که 77٪ از مشاغل کوچک با کمتر از 10 کارمند نمی توانند به راحتی در یک شرکت هوشمند شرکت کنند پروژه ساخت کارخانه در میان تولید کنندگان داخلی. نردبان را درست کردم.
علاوه بر این ، پروژه های مختلفی برای ایجاد و احیای اکوسیستم هوشمند کارخانه در حال ترویج است ، مانند بهره برداری از کارخانه های آزمایشی ، مشاوره شرکت ها و آموزش کارگران.

مطابق با Manufacturing Innovation 2.0 ، جایی که اهمیت بهبود سطح هوشمند در آینده در حال افزایش است ، استان Chungbuk قصد دارد با پشتیبانی متفاوت از هزینه های محلی ، با در نظر گرفتن ویژگی های شرکت ، مشارکت و مزایای شرکت ها را گسترش دهد.

سخنگوی Chungbuk-do گفت: “همانطور که Chungbuk در سال 2020 به نتایج بسیار خوبی در نوآوری ساخت هوشمند دست یافته است ، ما همچنان از طریق سیاست ها و پروژه های مختلف ، تولیدات کوچک و متوسط ​​را به دیجیتال تبدیل کرده و رقابت را تقویت خواهیم کرد.” توسعه روش و تحریک اقتصاد چونگ بوک. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *