چونگ بوک دو در سال 2021 به طور فعال با کوپن های انرژی شغلی را شروع می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Chungcheongbuk-do به طور فعال در حال ترویج پروژه کوپن انرژی برای گروه های کم درآمد در استان است که به دلیل شرایط اقتصادی امسال در زمستان و تابستان در استفاده از انرژی مشکل دارند.

پروژه کوپن انرژی سیستمی است که از گروه های آسیب پذیر انرژی مانند ذی نفعان ، طبقه دوم و معلولان برای خرید برق ، گاز شهری ، حرارت مرکزی ، نفت سفید ، گاز مایع و بریکت با کمک کوپن پشتیبانی می کند.

تجارت کوپن انرژی امسال در استان چونگ بوک بالغ بر 4.4 میلیارد نفر بوده که نسبت به سال گذشته 17.3 درصد افزایش داشته است.

“پروژه کوپن انرژی برای خانواده های کم درآمد” توسط آژانس انرژی کره اجرا می شود و حداکثر 95000 درآمد کسب شده از 167000 درآمد کسب شده برای هر خانوار را برای 220،000 خانوار فراهم می کند.

در فصل تابستان فقط صورتحساب برق قابل کسر است و در زمستان بسته به نوع پشتیبانی به کسر و روش کارت تقسیم می شود.

از روش کسر تعرفه ها در زمستان می توان برای برق ، گاز شهری و گرمایش مرکزی و کارتها را می توان برای نفت سفید ، LPG ، بریکت ، برق و گاز شهری استفاده کرد.

کوپن های انرژی برای خانواده های کم درآمد دریافت کنندگان معیشت یا مزایای پزشکی تحت قانون امنیت اساسی ملی و دریافت کننده علامت ثبت نام مقیم (شخص) یا اعضای خانواده ▲ افراد مسن (متولد قبل از 31 دسامبر ، 55) ▲ نوزادان (متولد بعد از 1 ژانویه 2014) افراد دارای معلولیت women زنان باردار illness بیماری شدید ، بیماری نادر ، بیماری سخت قابل حل ، خانواده های تک والد و پسران و دختران.

طبق قانون کمک های اضطراری اجتماعی ، هزینه های سوخت در زمستان (از 20 اکتبر) یا آنهایی که کارت های مشترک 20 ساله نفت سفید (خانوارها) و صادر کنندگان کوپن های زغال سنگ 20 ساله (خانوارها) صادر می کنند ، از حمایت خارج می شوند.

در همین حال ، پروژه کوپن بریکت زغال سنگ اداره معادن کره ، که توسط سازمان معدن کره سازماندهی شده است ، کوپن بریکت به ارزش 472000 درآمد کسب شده برای هر خانوار را به 4.5 هزار خانوار ارائه می دهد تا از بار هزینه های گرمایش خانوارهای استفاده از بریکت در زمستان کاسته شود.

اهداف این برنامه گیرندگان اصلی زندگی ، خانوارهای درجه دو و حاشیه نشین هستند که از دیگهای بخار بریکت استفاده می کنند.

کیم هیونگ نئون ، مدیر انرژی Chungcheongbuk-do گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا با همکاری شهرها و شهرستانها بتوانیم گروه های آسیب پذیر انرژی را که به دلیل کرونا 19 شرایط سخت تری را تجربه می کنند شناسایی کنیم تا شهروندان به دلیل رفاه انرژی به حاشیه رانده نشوند. . “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.