چونگ بوک دو گزارشی در مورد راه اندازی سرویس تحقیقاتی تعیین شده به عنوان منطقه ویژه ویژه توسعه منطقه ای برای آزمایش و صدور گواهینامه ارائه می دهد.

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در تاریخ بیست و نهم ، استان چونگ بوک گزارشی در مورد راه اندازی یک سرویس تحقیقاتی به نام “تعریف منطقه ویژه برای توسعه منطقه ای برای آزمایش و صدور گواهینامه” در اتاق جلسات میانی موسسه تحقیقاتی چونگ بوک در تاریخ 29 ام برگزار کرد تا زمینه را برای ارتقا promoting صنعت آزمایش و صدور گواهینامه جهانی ، پیشرو در استانداردهای محلی و بین المللی و صنعت صدور گواهینامه.

در این کمیته مشورتی متشکل از متخصصان صنعت ، دانشگاه و تحقیقات و به ریاست مدیر دفتر صنعت رشد جدید ، کیم سانگ گیو شرکت می شود و به دنبال آن گزارشی از جهت و محتوای اصلی سرویس تحقیقاتی نیز ارائه می شود. به عنوان مشاوره و بحث تخصصی

صنعت آزمایش و صدور گواهینامه دارای نرخ رشد متوسط ​​سالانه بالایی است (6.1٪ در سراسر جهان ، 7.3٪ در کره) و یک صنعت آینده دار است که باید جایگزین بومی سازی مواد ، قطعات و تجهیزات به دلیل ژاپنی در کشور شود. مقررات صادرات و تاج 19.

چونگ بوک دو قصد دارد با ادغام شرکت های آزمایش و صدور گواهینامه ، دانشگاه ها و م institسسات تحقیقاتی با اجرای مقررات ویژه با تعیین مناطق ویژه آزمایش و صدور گواهینامه ، به عنوان یک پروژه برجسته برای ارتقا the صنعت آزمایش و صدور گواهینامه ، یک پایگاه آزمایش و صدور گواهینامه جهانی ایجاد کند.

سخنگوی چونگ بوک دو گفت: “صنعت آزمایش و صدور گواهینامه صنعتی بسیار ماهر و دارای ارزش افزوده بالا است. از طریق این سرویس تحقیقاتی ، ما پایه و اساس رشد مداوم صنعت آزمایش و صدور گواهینامه را پایه ریزی خواهیم کرد و به دنبال اقدامات چند جانبه برای حرکت به جلو هستیم. در رشد ابتکاری. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.