چین بسیاری از کارکنان خود را به دلیل شیوع بیماری کووید -19 تنبیه می کند جهان

[ad_1]

حداقل 47 مقام دولتی ، بهداشتی و فرودگاهی در چین به دلیل سهل انگاری جریمه شده اند که منجر به بدترین شیوع کووید 19 در بیش از یک سال گذشته شده است.
از شهر نانجینگ (استان جیانگ سو) در ماه ژوئیه تا 11 آگوست ، ویروس به بیش از 15 استان در سراسر کشور گسترش یافته است. طی سه هفته ، چین 1000 مورد جدید ابتلا را ثبت کرد.
در نانجینگ ، 15 مقام به دلیل اجازه ظاهر شدن این بیماری همه گیر در فرودگاه مجازات شدند. سه مدیر فرودگاه نیز مورد تحقیق قرار گرفتند و دو نفر بازداشت شدند. بسیاری دیگر از جمله معاون شهردار نانجینگ نیز تحت تعقیب انضباطی قرار گرفته اند ، از تعلیق گرفته تا هشدارهای شدید.

چین بسیاری از کارکنان را برای شیوع بیماری کووید -19 تنبیه می کند - عکس 1

آزمایش برای کارکنان پزشکی در کارخانه Foxconn ، ووهان.

در همین حال ، در شهر ژانگجیاجی ، استان هونان ، 18 کارمند برای اقدامات بعدی در زمان شیوع کووید -19 مورد انضباط قرار گرفتند. این مقصد گردشگری محبوب یکی از مناطقی است که به شدت تحت تأثیر شیوع جدید قرار گرفته است.
شهر ژانگژو ، استان فوجیان ، نیز با 394 مورد عفونت تا 10 اوت ، یکی از کانون های همه گیری کووید -19 است. کمیته انضباطی شهر به شش کارمند هشدار داد و دو نفر دیگر را به دلیل عدم مدیریت صحیح منطقه آزمایش کووید 19 ، که باعث گسترش ویروس در بین آزمایش کنندگان شد ، توبیخ کرد.

چین بسیاری از کارکنان را برای شیوع کووید -19 تنبیه می کند - عکس 2

آزمایش کووید -19 در پکن

کمیسیون بهداشت ملی چین (NHC) در 10 آگوست 83 مورد دیگر از عفونت با جامعه کووید -19 را گزارش کرد. اگرچه در مقایسه با تعداد عفونت های جامعه ثبت شده در روز گذشته 108 نفر کاهش یافته است ، اما این تعداد همچنان در بالاترین سطح در 7 ماه گذشته است.

علاوه بر این ، NHC 38 مورد دیگر بدون علامت را اعلام کرد ، که کشور آنها را موارد تایید شده کووید -19 نمی داند. از 10.8 ، تعداد کل عفونت های ثبت شده با کووید -19 به 94.080 افزایش یافته است و تعداد کشته ها بدون تغییر 4636 است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.