کاتالوگ تحقیقاتی مجموعه موزه هنر سوون “2015-2019” منتشر شد

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] موزه هنر گیونگی دو سو سوون (مدیر جین یوپ کیم) موزه مجموعه هنری سوون 2015-2019 را منتشر کرده است ، مجموعه ای از 166 مجموعه جمع آوری شده در پنج سال گذشته از زمان افتتاح آن در سال 2015 تا 2019.

موزه هنر سوون از طریق پیشنهادات عمومی و جوایز با “Na Hye-seok” ، “منطقه Suwon و هنرمندان مرتبط با Suwon” و “هنر فمینیستی” آثار را به عنوان اهداف مجموعه جمع آوری کرده است. این راهنمای تحقیق در مورد مجموعه ، نتیجه مطالعه ای است که جهت جمع آوری همراه با مراحل 5 سال گذشته موزه را ارائه می دهد و گامی به جلو در جهت آینده است. این قسمت از یک قسمت برای “Na Hye-seok” ، هنرمند مجموعه نمایندگی موزه ، نماد سوون تشکیل شده است ، و بخشی از “مجموعه 2015-2019” ، که آثار سال مجموعه را ارائه می دهد.

در قسمت اول ، “Na Hye-Seok (晶 月 羅蕙錫 ، 1896-1948)” ، می توانید چهار اثر از Na Hye-seok ، زن جدید هنرمند معاصر متعلق به موزه را مشاهده کنید. در قسمت دوم ، می توانید انواع مختلفی از آثار هنری معاصر و معاصر را مشاهده کنید ، از جمله آثاری از گروه فمینیستی ، مانند “مرتبط با سوون و هنرمندان محلی” مانند کوون یونگ-تائک ، کیم یینگ-گایوم و بائک یانگ-سو ، و آثاری در گروه فمینیستی. مانند یون سوک نام ، پارک یانگ سوک و کیم این-بزودی. علاوه بر این ، برای کمک به درک مجموعه های موزه ، همه متصدیان موزه هنر در مطالعه هر اثر شرکت کردند و شامل نظرات بودند.

کیم جین یوپ ، مدیر موزه هنر در سوون ، گفت: “این کاتالوگ فرصتی برای بررسی مجموعه های جمع آوری شده توسط موزه از سال 2015 تا 2019 خواهد بود تا آغاز تحقیقات در مورد میراثی را که به جا خواهیم گذاشت ، اعلام کند ، و چشم انداز موزه را تأیید کنید. “

『موزه مجموعه هنری سوون 2015-2019 on در وب سایت موزه هنر سوون منتشر خواهد شد. علاوه بر این ، هر کسی می تواند آن را در کتابخانه موزه هنر I-Park Suwon City بخواند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *