کارخانه کیا گوانگجو “بیایید یک داستان موفقیت جدید بنویسیم آماده شدن برای تولید انبوه مدل جانشین Sportage

[ad_1]

2021 اسپورتیج (تهیه شده توسط کیا موتورز)

(گوانگجو = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار كواك دونگ-گئون = در حالی كه كیا مدل پیگیری Sportage را كه یك SUV كوچك محبوب امسال است ، كارخانه كیا گوانگجو قول داده است كه به اهداف تجاری مانند تأمین برنامه تولید انبوه دست یابد.

در تاریخ 30 ام ، کارخانه کیا گوانجو (مدیر کارخانه پارک Rae-Seok) در تاریخ 30th اعلام کرد که یک مهمانی LAN سال نو برگزار کرده است تا اهداف تجاری کارخانه را در Gwangju در سال 2021 با دعوت از کارمندان آنلاین 29 ام به اشتراک بگذارد.

ما از طریق مهمانی سال نو اهداف شغلی را که امسال برآورده خواهیم کرد اعلام کردیم و تصمیم گرفتیم که همه مدیران و کارمندان ما برای دستیابی به اهداف همکاری کنند.

مدیران و کارمندان متعهد به تولید انبوه چای با کیفیت هستند که می تواند قلب مشتریان را برای غلبه بر بحران جلب کند ، زیرا انتظار می رود امسال با ادامه وضعیت کرونا 19 وضعیت بازار هرگز خوب نباشد.

به ویژه ، وی متعهد شد كه به برنامه تولید انبوه خودروی جدید پایبند باشد و تأكید كند كه انتظارات بازار برای مدل بعدی اسپورتیج ، كه باید امسال عرضه شود ، زیاد است.

از این طریق ، تصمیم بر این شد که یک ماشین عالی ایجاد شود که بازار خودرو را دوباره متزلزل کند ، و بنابراین یک داستان موفقیت جدید برای کارخانه گوانگژو بنویسد.

Sportage در آگوست 2004 از نسل دوم Sportage در کارخانه Gwangju کیا تولید شد و به محض راه اندازی به عنوان یک خودروی پرفروش داخلی و بین المللی محبوب شد.

نسل دوم اسپورتیج نقطه شروع تبدیل کارخانه کیا گوانجو بود که بندرت از یک سیستم تولید مقیاس کوچک برای وسایل نقلیه تجاری سود می برد ، به سیستمی برای تولید انبوه اقلام کوچک.

تولید تجمعی Sportage در کارخانه گوانگژو بیش از 2.5 میلیون واحد است.

در همین حال ، کارخانه گوانگژو نیز هدف تجاری خود را در آن روز بیایید بازگرداندیم. این هدف حاوی معنای “بیایید دوباره بپریم” برای اطمینان از رهبری بازار در آینده برای بقا و رشد کارخانه گوانگژو در میان پارادایم به سرعت در حال تغییر صنعت خودرو است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *