کارگران آمبولانس جسد یک قربانی Covid-19 را در رودخانه گنگ انداختند ، دولت مجبور شد توزیع شبکه نجات | جهان

[ad_1]

در مواجهه با این وضعیت که بیش از 100 جسد مشکوک به آلودگی به Covid-19 در ساحل گنگ شسته شده اند ، جاناردان سینگ سیگریوال نماینده حزب حاکم BJP ادعا می کند که برخی از اجساد در رودخانه توسط پرسنل آمبولانس در ایالت بیهار.

ویدئویی که توسط Times of India منتشر شده اتهامات نماینده مجلس را اثبات می کند. به گفته آقای جاناردهان ، یک مقام احتمالاً تا 19 جسد را به داخل رودخانه انداخت.

کارگران آمبولانس جسد یک قربانی Covid-19 را در رودخانه گنگ انداختند ، دولت مجبور شد شبکه ای را برای بردن آن توزیع کند - عکس 1

تصویر کارگران آمبولانس هند در حال پرتاب جسد یک قربانی Covid-19 به داخل گنگ در ویدئویی که توسط Times of India منتشر شده است.

مناطقی که اجساد مرده در رودخانه های هند پیدا می شود بسیار بد است ، در حالی که هزینه سوزاندن بدن از 400 به 10 هزار روپیه (125000 به 3.17 میلیون دونگ) افزایش یافته است. علاوه بر این ، فقرا نمی توانستند هیزم بخرند و بنابراین مجبور شدند اجساد قربانیان Covid-19 را به داخل رودخانه بریزند.
علاوه بر این ، مقامات در شمال هند نیز گفتند كه آنها برای عبور از بدن مظنونان قربانیان Covid-19 تورهای رودخانه گنگ را انداختند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، این وضعیت نگرانی از شیوع شیوع بیماری کوید -19 در مناطق روستایی بزرگ هند را که دو سوم جمعیت این کشور را تشکیل می دهند ، افزایش داده است.

کارگران آمبولانس جسد یک قربانی Covid-19 را در رودخانه گنگ انداختند ، دولت مجبور شد یک شبکه را برای برداشتن آن توزیع کند - عکس 2

یک بیمار کوید -19 در هند تحت درمان است.

سانجی کومار ، مدیر منابع آب بیهار ، در تاریخ 12 ماه مه اظهار داشت که نتایج کالبد شکافی نشان می دهد که اجساد متعلق به افرادی است که چهار یا پنج روز زودتر فوت کرده اند. وی همچنین نوشت که “تورهایی به رود گنگ در منطقه هم مرز با ایالت اوتار پرادش انداخته شده است” و همچنین گشت ها نیز افزایش یافته است.

همچنین در تاریخ 12 مه ، ده ها جسد دیگر در بالای رودخانه در محله های گازیپور و بالیا در اوتار پرادش پیدا شد.

چندین جسد در رودخانه رونج در شهر پانا در ایالت مادیا پرادش که در مرز اوتار پرادش شناور است ، پیدا شدند. این اجساد به قدری تجزیه شده بودند که تأیید اینکه علت مرگ Covid-19 بوده یا خیر دشوار است.
کارگران آمبولانس جسد یک قربانی Covid-19 را در رودخانه گنگ انداختند ، دولت مجبور شد یک شبکه را پراکنده کند تا آن را بازیابی کند - عکس 3

نزدیکان در حال تماشای سوزاندن جنازه مردی هستند که در اثر روده Covid-19 در ساحل رودخانه گنگ در گرموکتشوار ، اوتار پرادش درگذشت.

در همین حال ، بسیاری از مردم بر این باورند که در میان افزایش مرگ و میرهای Covid-19 در هند ، اجساد شناور در رودخانه باید با افزایش هزینه سوزاندن سوزاندن اجساد سوزانده شده و کمبود هیزم ، ریخته شود. سطح وحشت[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.