کار طولانی خدمات اطلاعات جغرافیایی Wonju-si

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Wonju City از برنامه های خود برای توسعه و مدیریت سرویس اطلاعات جغرافیایی در سال جاری خبر داده است که اطلاعات فضایی لازم را به شهروندان ارائه می دهد.

ما قصد داریم با ایجاد و ارائه 100 نوع داده اداری برای هر بخش ، از جمله آدرس های موجود در دسترس عموم ، مانند اطلاعات مکانی مبتنی بر مکان ، کشف و پیوند مطالب اضافی مورد نیاز شهروندان و به روزرسانی داده های موجود ، کیفیت داده ها را به طور مداوم بهبود دهیم. .

خدمات اطلاعات جغرافیایی اطلاعات جغرافیایی شهری مانند ثبت زمین ، ثبت ساختمان ، نقشه کاربری زمین و قیمت زمین اعلام شده به طور عمومی ، تجزیه و تحلیل فضای خرده فروشی ، اطلاعات مربوط به راحتی مانند مشاغل ، سایت های نظارت تصویری ، اطلاعات فرهنگی و گردشگری Wonju و دیگران را ارائه می دهد. قابلیت استفاده از اطلاعات مکانی در Wonju را افزایش می دهد. کمک قابل توجهی می کند.

در نتیجه افزودن عکس های هوایی در سال گذشته و اطلاعات مکانی اضافی ، مانند محل استفاده از گواهینامه های هدیه Gangwon ، تعداد استفاده از خدمات اطلاعات جغرافیایی چهار برابر شده است در مقایسه با سال قبل به 32160 مورد ، نشان می دهد که جستجو برای اطلاعات مکانی به جای افزایش داده های ساده است. تایید شده.

هر کسی می تواند با جستجوی “اطلاعات جغرافیایی Wonju در مورد زندگی شهری” در وب سایت Wonju یا در اینترنت از آن استفاده کند.

فرماندار شهری Kuon Yo-so اخیراً گفت ، “انتظار می رود همه بتوانند به راحتی از اطلاعات اداری ، از جمله آدرس ها ، به عنوان اطلاعات فضایی بر اساس نقشه استفاده كنند.” خدمات عمومی … “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *