کالیفرنیا به دلیل Covid-19 در بحران پزشکی قرار دارد جهان

[ad_1]

“تماس بعد از تماس. تعداد 911 تماس دریافت می کنیم و ورود آمبولانس خارج از کنترل است “.

رانندگان آمبولانس بعداً باید حداکثر 4 ساعت منتظر بمانند تا بیمار در بیمارستان بستری شود ، زیرا تعداد تخت ها بیش از حد زیاد است. کارکنان بخش مراقبت های ویژه کافی نیست ، حتی بسیاری از افراد به Covid-19 آلوده شده اند.

کالیچا نوسکی ، پزشک اورژانس در دانشکده پزشکی USC Keck گفت: “این بدترین حادثه پزشکی است که من بیش از 30 سال در یک موقعیت اضطراری دیده ام.”

ایالت کالیفرنیا به دلیل Covid-19 در یک بحران پزشکی قرار داشت - عکس 1
در تاریخ 4 آوریل ، سرویس فوریت های پزشکی شهرستان لس آنجلس دو سند صادر کرد ، یکی از آنها راهنمایی پرسنل اورژانس برای استفاده از منابع اقتصادی اکسیژن بود. ادعای دیگر این است که آنها بیمارانی را که کمترین احتمال زنده ماندن را دارند به بیمارستان منتقل نمی کنند.

در تاریخ 4 آوریل ، دکتر باربارا فریرا ، مدیر بهداشت عمومی در شهرستان لس آنجلس ، از اوضاع مهمانی ها و رفت و آمد مردم انتقاد کرد ، که منجر به جهش در موارد Covid-19 شد و هر 15 دقیقه یک نفر در این منطقه می میرد. دلیل. LA County قرار است هر هفته به 1000 مورد مرگ برسد.

دکتر فریرا گفت: “در ژانویه ، ما احتمالاً بدترین شرایط را در کل بیماری همه گیر تجربه خواهیم کرد و تصور آن دشوار است.”

کالیفرنیا یکی از چهار ایالت ایالات متحده است که نوع جدید ویروس کرونا ویروس Covid-19 را کشف کرده است ، اولین بار در انگلیس کشف شد. سه ایالت دیگر نیویورک ، فلوریدا و کلرادو هستند.
دکتر فریرا از ساکنان لس آنجلس می خواهد تا حد ممکن اقدامات احتیاطی را انجام دهند ، درصورتی که نرخ مثبت Covid-19 در اینجا باشد. دکتر فریرا برای کسانی که از احساس تنهایی خسته شده اند و می خواهند پس از ماه ها محاصره شدید بیرون بروند ، تأکید کرد که تنها بودن بهتر از بیماری است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *