کاهش اجاره (استفاده و وام) املاک مشترک در سانگجو

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] همزمان با کاهش فعالیت اقتصادی به دلیل طولانی بودن کرونا 19 ، مشاغل کوچک در منطقه با مشکلات زیادی روبرو هستند. امسال ، سانگجو طرحی را برای کاهش اجاره (استفاده و وام) برای مستاجرهایی که به پیشگیرانه ترین روش در بین شهرها و شهرستانها امکانات شهری را اشغال کردند ، پیشنهاد داد. استان گیونگ بوک نیز آماده شده است.

این شهر سال گذشته هزینه اجاره (از جمله پسوندها) را به 91 میلیون KRW بیش از 48 تسهیلات اجاره ای کاهش داد و امسال ، برای مزایای مشابه ، شورای املاک شهر سانگجو در ماه آینده تشکیل شد تا نتیجه نهایی تعیین شود استانداردهای دقیق کاهش اجاره بهای مشترک. انجام دادن.

در حال حاضر 23 مکان برای اهداف تجاری مانند مغازه ها ، رستوران ها و کافه ها وجود دارد و 24 مکان برای بانک ها و دفاتر املاک عمومی است که این شهر با پرداخت هزینه ای اجاره می دهد. برای درخواست تخفیف ، مستأجر می تواند به بخش مسئول شهر سانجو ، جایی که مستأجر اجاره نامه امضا کرده است ، مراجعه کند.

کانگ یونگ سئوک ، شهردار سانگجو گفت: “من امیدوارم که Sanju در میان اقتصاد طولانی مدت تاج 19 پیشگام در احیای اقتصاد محلی و همچنین تجارت کوچک باشد و به یک اهرم غلبه بر مشکلات فعلی تبدیل شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *