کتابخانه آب Cheongju Oh Changho خدمات تحویل کتاب را برای شهروندان معرفی کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] کتابخانه آب Cheongju Oh Changho خدمات تحویل کتاب برای زنان باردار و افراد معلول که به دلیل کرونا 19 در مراجعه به کتابخانه مشکل دارند ارائه می دهد.

سرویس تحویل کتاب برای زنان باردار که از سال گذشته مورد استفاده قرار گرفته است ، یک سرویس زایمان است که به شما امکان می دهد همزمان 5 نسخه برای زنان باردار در شهر جئونجو وام بگیرید و آنها را در خانه تحویل بگیرید.

سال گذشته ، این سرویس در سه سالن (دریاچه اوچانگ ، کتابخانه شهرداری و کتابخانه Osong) اجرا شد ، اما امسال همه 12 کتابخانه عمومی در شهر چونگجو در حال گسترش خدمات برای افزایش تعداد ذی نفعان هستند.

علاوه بر این ، سرویس Book Narae از سال 2015 برای احیای استفاده از کتابخانه برای افراد معلول و گسترش دسترسی به اطلاعات دانش مورد استفاده قرار گرفته است و استفاده از آن هر ساله دائماً در حال افزایش است.

تمام این خدمات به طور رایگان به زنان باردار دارای کارت عضویت کتابخانه و معلولیت در 12 کتابخانه عمومی در چونگجو ارائه می شود و از طریق وب سایت کتابخانه قابل پیاده سازی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از این سرویس ، به وب سایت کتابخانه مراجعه کنید یا برای کسب اطلاعات با کتابخانه دریاچه اوه چانگ تماس بگیرید.

از طرف دیگر ، با اجرای سرویس Sea Book ، که به مردم اجازه می دهد با درخواست کتابهایی که در کتابخانه عمومی Jeonju-si به کتابخانه ملی نیست ، به دریافت رضایتمندی مصرف کنندگان کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.