کتابخانه در شهر Paju Goha مجله ای برای دهکده جوانان “Dream” منتشر می کند

[ad_1]

رویای شماره 2 را بسازید

[세계연합신문 이영호 기자] سوم ، کتابخانه Gyoha در Paju یک مجله برای دهکده جوانان Do Dream منتشر می کند.

Do Dream مجموعه ای از نتایج برنامه گزارشگران دهکده جوان کتابخانه Gyoha است که از 10 اکتبر تا 12 دسامبر 2020 به مدت 10 هفته ادامه دارد. این دومین انتشار از اولین شماره در سال 2019 است.

کتابخانه “دهکده جوانان گزارشگر” Gyoha گروهی از دانش آموزان دبیرستان و دبیرستان است که برای یادگیری نوشتن مصاحبه و عکس گرفتن دور هم جمع می شوند. بر این اساس ، آنها افراد و فضاهایی را پوشش می دهند که برای نوجوانان سن آنها قابل توجه است. این یک برنامه است.

اگرچه محدودیت ها و مشکلات زیادی در پوشش و فعالیت ها به دلیل کرونا 19 وجود داشت ، خبرنگاران جوان با چشمان خود به منطقه نگاه کردند و به افرادی که این وضعیت را دارند توجه کردند و داستان های خود و داستان های خود را در “Make a رویا 2 ‘.

علاوه بر این ، طرح جلد این “خواب ببینید” شماره 2 توسط دانش آموزی از دبیرستان هانگرام ، گویون بون ، دانش آموز شرکت کننده در گروه گزارشگر دهکده جوانان ترسیم شده و معنی آن عمیق است.

نسخه دوم Do Dream ، مجموعه ای از کتابخانه گوهای گزارشگران دهکده جوان ، در کتابخانه گوها ، کتابخانه های عمومی در منطقه Unjong ، مرکز فرهنگی جوانان Goha ، مرکز پشتیبانی جوانان Paju و عزیزان توزیع می شود. مدارس برای سوالات یا سایر جزئیات ، لطفاً با مرکز منابع جوانان کتابخانه Gyoha در Paju تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *