کتابخانه سئوکسو شهر آنیانگ ، سخنرانی آنلاین درباره علوم انسانی “جاده ابریشم ، تاریخ دون هوانگ”

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] کتابخانه Anyang City Seoksu یک سخنرانی بشردوستانه آنلاین ، جاده ابریشم ، تاریخ Dunhuang ارائه می دهد.

این سخنرانی یکی از “مجموعه برنامه ریزی سخنرانی های بشردوستانه” است که توسط کتابخانه Seoksu با همکاری مرکز بشردوستانه منطقه ای HK + دانشگاه آنیانگ از سال 2019 برگزار شده است و این بار موضوع “Dunhuang” ، جاده ابریشم است.

دون هوانگ شهری است که افراد با قومیت ها ، زبان ها و فرهنگ های مختلف از جاده ابریشم به آن رفت و آمد می کنند و ده ها هزار طومار در یک غار پیدا شده است. بر اساس این حقایق ، در این سخنرانی از طریق کلمات کلیدی “Dunhuang” ، “غار یونانی” و “Roumari” در مورد زندگی افرادی که در زمان زندگی می کنند صحبت خواهد شد.

این سخنرانی ، به رهبری پروفسور کوانگ هون یونگ (استاد مدعو در دانشگاه مطالعات خارجی Hankuk) ، از 5 فوریه تا 5 مارس هر جمعه از ساعت 13:00 در برنامه آموزشی آنلاین Zoom (ZOOM) برگزار می شود.

اگر می خواهید سخنرانی کنید ، می توانید از ساعت 10 صبح در تاریخ 19 ژانویه در وب سایت کتابخانه شهر آنیانگ اقدام کنید. برنامه های دقیق و جزئیات سخنرانی ها را می توان در وب سایت کتابخانه شهر آنیانگ و اینستاگرام (anyanglib) یافت.

یکی از کارمندان کتابخانه Seoksu گفت که وی با همکاری مرکز علوم منطقه ای دانشگاه آنیانگ به سخنرانی درمورد علوم انسانی ادامه خواهد داد و به دنبال ایجاد ارتباطات معنوی و تأمل در جامعه محلی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *