کتابخانه شهرداری Jisan Green در Pönttäek ، گروه مطالعه بزرگسالان ، اتاق کتاب ، اعضای جدید جذب می کند و به صورت رو در رو کار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] کتابخانه Jisan Green در پیونگ یانگ اعضای جدید گروه کتابخوانی بزرگسالان Bookma Room را که بیش از 10 سال است فعالیت می کند ، استخدام می کند. برای مدت طولانی ، گروه کتاب خوانی کتاب مسیل ، که به عنوان یک اتاق مطالعه برای افراد محلی عمل می کند ، فعالیت های مختلفی مانند بحث های کتاب خوانی و تورهای ادبی را ادامه داد.

امسال ، حتی در شرایط خاص کرونا 19 ، ما قصد داریم یک گروه مطالعه را از طریق کانال های غیر حضوری مانند SNS و ZOOM راه اندازی کنیم ، تا مردم محلی علاقه خود را به مطالعه از دست ندهند.

فعالیت اصلی این است که ماهانه یک کتاب مشخص بخوانید ، برداشت های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از طریق نظرات به نظرات دیگران گوش دهید. پس از کاهش توزیع کرونا 19 ، برنامه ای راه اندازی می شود. همچنین برنامه های حضوری مانند سخنرانی و مباحث خواندن نیز وجود خواهد داشت.

هر فرد بالغی می تواند ثبت نام کند و مهلت درخواست از 26 تا 17 فوریه است و می تواند از طریق وب سایت ، تلفن یا مراجعه به کتابخانه اقدام کند. حتی پس از پایان دوره ثبت نام ، می توانید در هر زمان از طریق تلفن یا مراجعه حضوری ثبت نام کنید. اگر می خواهید از جزئیات گروه مطالعه مطلع شوید ، می توانید به اخطار موجود در وب سایت کتابخانه مراجعه کرده و یا از طریق تلفن س askال کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *