کتابخانه شهر موکپو ، پس از بازسازی مجدداً افتتاح شد

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] کتابخانه شهر موکپو در هجدهم پس از بازسازی افتتاح شد.

کتابخانه شهرداری در سال 1974 در محل فعلی فرهنگسرای موکپو افتتاح شد و سپس در سال 1989 به مکان فعلی خود منتقل شد.

کتابخانه شهر که به مرور زمان خراب شده است ، با برنامه ای چهار ساله از سال 2019 در حال بازسازی است و از اکتبر سال گذشته ، طبقه اول در یک فضای فرهنگی پیچیده ساخته شده است که نزدیک به مردم محلی است.

از طریق این ساخت و ساز داخلی و خارجی با مفهوم کتابخانه باز کاربر پسند ، کتابخانه شهرداری space فضای فرهنگی پیچیده تازه ایجاد شده ، از جمله گالری نمایشگاه و کافه کتاب she قفسه مرتب شده در جلوی لابی در طبقه 1 روی دیوار خارجی

کتابخانه شهرداری ، که در سال 2019 آزبست را از کل کتابخانه خارج کرد ، آسانسور نصب کرد ، طبقه اول را در سال 2020 بازسازی کرد و سقف و دیوارهای خارجی را مرمت کرد ، و قصد دارد کارهای بازسازی اضافی در حال خراب شدن امکانات داخل و خارج کتابخانه را در سال 2021 انجام دهد.

مطابق با رهنمودهای مرحله فاصله اجتماعی COVID-19 ، این كتابخانه قصد دارد تا از روزهای 9 تا 18:00 استفاده را به 30٪ از تعداد كل محل های مطالعه محدود كند. هم در روزهای هفته و هم در آخر هفته. کتابخانه سیار موقتاً به حالت تعلیق درآمده و در صورت ادامه فعالیت در آینده ، از طریق وب سایت این شهر اعلام می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از کتابخانه شهرداری ، به وب سایت کتابخانه یکپارچه Mokpo مراجعه کنید.

“ما از شهروندان برای درک دوره طولانی اتمام سپاسگزاریم. وی گفت: ما کتابخانه شهر موکپو را که اخیراً بازسازی شده مدیریت خواهیم کرد تا به پایگاه فرهنگ و هنر تبدیل شویم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *